top of page

Jeśli chcesz kupować ekskluzywne produkty dla zdrowia i urody jakie są w FOREVER LIVING PRODUCTS taniej o 15% czy 35% wystarczy dołączyć do nas.

A może chciał/a byś zarabiać polecając te wspaniałe produkty wśród rodziny i znajomych, nic trudnego wystarczy tylko raz  wypróbować jeden z tych ekskluzywnych produktów aby zakochasz się w nich bez opamiętania. Nigdy więcej nie będziesz chciał/a używać innego mydła, innej pasty do zębów, innego szamponu tylko produkty firmy FOREVER LIVING PRODUCTS. A jak Ty się zakochasz w produktach dla zdrowia i dla urody to będziesz chciał/a podzielić się nimi z najbliższymi i ze znajomymi i wystarczy, że oni też będą kupować te same produkty FIRMA FOREVER wypłaci Ci za to premię. W ten oto prosty sposób możesz zbudować swój biznes. Jesteś swoim własnym szefem, nikt nie mówi Ci co masz robić, pracujesz z kim chcesz i kiedy chcesz. 

Twój wiek, wykształcenie czy miejsce zamieszkanie nie graja żadnej roli. Twój sukces zależy jedynie od Twojego wysiłku i zaangażowania się. Rozpoczynając z nami współpracę nic nie ryzykujesz gdyż nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz żadnych zobowiązań.

Nie ma znaczenia czy chcesz tylko trochę dorobić do pensji aby związać koniec z końcem czy też szukasz szansy na stworzenie wysoko dochodowego biznesu. Podejdź poważnie do oferty FOREVER tak jak podeszło i zaufało wiele milionów ludzi na całym świecie w 155 krajach.

Poznaj prezentację może ona pomoże Ci podjąć odpowiednią decyzję  

Ta strona jest dedykowana każdemu, kto szuka nowych możliwości zawodowych, chce zacząć nową, interesującą karierę, albo chce podreperować domowy budżet. Zapraszam do przestudiowania oferty współpracy ze mną - Dystrybutorem firmy Forever Living Products, która daje nieograniczone możliwości finansowe i wiele sposobów na realizowanie siebie. 

Dla mnie osobiście praca w systemie MLM (multi-level marketingu) to trzy elementy: produkt, biznes i sposób na życie. Moja fascynacja produktami sprawiła, że zainteresowałam się firmą FLP.

Zależy mi na tym, żeby osoby, które zdecydują się podjąć współpracę ze mną osiągały jak najwyższe dochody. Zachęcając innych do nauczenia się nowego, pięknego, międzynarodowego zawodu, w którym dzieląc się radością korzystania z dodających energii i urody produktów aloesowych możemy osiągnąć wolność i niezależność finansową. Spełnianie swoich marzeń poprzez pomaganie innym w realizacji ich planów, to dla mnie najważniejsze wyzwanie. Oferuję pomoc i wsparcie każdemu kto podejmie współpracę ze mną.

Spytasz dlaczego FOREVER

Odpowiedź jest prosta - Właściciel Forever Living Products, Rex Maughan stworzył możliwość funkcjonowania w naszej firmie na wielu poziomach: klienta, sprzedawcy, kierownika, menedżera albo lidera. Każdy kto podpisze aplikację i zrobi pierwszy zakup, ma bezpośredni dostęp do ogromnej bazy – zaplecza z którego może korzystać. To Ty ostatecznie decydujesz o tym, jak ma wyglądać Twoje przedsiębiorstwo zbudowane na bazie Forever Living Products.
System wynagrodzeń firmy Forever stwarza zróżnicowane możliwości zarabiania, każdy może ustalić własny harmonogram pracy i korzystać z różnych sposobów uzyskiwania dochodów. Nie ma też limitu jeżeli chodzi o wysokość planowanych dochodów. Dochody jakie możesz uzyskać w Forever Living, opierają się na szczodrym systemie wypłacania premii jak i na dodatkowych programach motywacyjnych.

Forever Living Products istnieje na międzynarodowym rynku od 1978 roku. 

Posiada produkty wysokiej jakości.
Forever zapewnia dostęp do wysokiej jakości produktów aloesowych. Produkty wysokiej jakości są zawsze doceniane i pamiętane przez klientów, co jest oczywistym warunkiem twojego sukcesu.

Wystarczy wypróbować produkty aloesowa aby w nich zakochać się. Każdy kto raz sięgnął po najwyższej jakości produkty aloesowe Forever Living Products został ich największym fanem.

OBEJRZYJ FILM MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE WSPÓŁPRACA Z NAMI

Jeśli chcesz z nami rozpocząć współpracę kliknij

Grażyna Kobierska, lub

Luiza Kuśmierska

Masz jakieś pytania zadzwoń do nas:

telefon  505 089 671 - PNELOPE AKADEMIA WIZERUNKU - Grażyna Kobierska FBO 480000176179

email: info@penelope.edu.pl

lub

telefon 510 136 765 - Lu-Spa - GABINET KOSMETOLOGII - mgr kosmetologii – podolog, masażysta - Luiza Kuśmierska FBO 480900009192

email: luspa@luspa.szczecin.pl

Jesteś ze Szczecina lub z okolic przyjdź do nas:

CENTRUM ALOESU - PENELOPE AKADEMIA WIZERUNKU

Szczecin

ul. Pocztowa 10/2

lub

GABINET KOSMETOLOGII Lu-SpA

Szczecin

ul. Jana Długosza 2a/u1

bottom of page