Sekretatariat:

pon-pt 10:00 - 18:00

sob: nieczynne informacji udzielamy telefonicznie lub meilowo

• Facebook Basic Black
  • Black Google+ Icon

Penelope Akademia Wizerunku Mirosław Rzeszut

NIP 8811279767

REGON 360801155

ul. Pocztowa 10

kom: 505 089 671

email: info@penelope.edu.pl

© 2019 by Anita Kobierska

Penelope Academia Wizerunku to nowoczesna placówka kształcąca oferująca naukę na najwyższym światowym poziomie, w której kursanci mają możliwość uczenia sie w języku polskim. Oferujemy kursy z zakresu kreowania wizerunku. Szkolenia prowadzimy w systemie dziennym (pn-pt), weekendowym (pt-nd) i wieczorowym (dni i godziny do ustalenia).

Dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorów, nasze szkolenia charakteryzują się wysokim stopniem wiedzy merytorycznej i praktycznej. Nasi absolwenci czynnie wykonują i odnoszą sukcesy w nowych zawodach. Dołącz do grona ludzi kochających swoją pracę i wybierz kurs, który spełni Twoje oczekiwania.

Każdy kursant ma do dyspozycji własne wyposażone stanowisko pracy. Zapewniamy wszystkie materiały niezbędne do nauki jak kosmetyki, sprzęt oraz konspekty wiedzy teoretycznej.

Penelope Akademia Wizerunku to również "ALOESOWE CENTRUM ZDROWIA I URODY" gdzie możesz kupić wysokiej klasy produkty aloesowe, gdzie możesz uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach na tematy jakich produktów aloesowych powinniśmy używać na codziennie zarówno wewnętrznie pijąc aloes jak i zewnętrznie używając odpowiednich kosmetyków na bazie aloesu oraz gdzie możesz podpisać aplikację przystępując do największej firmy na Świecie, która jest największym plantatorem Aloe Vera oraz wytwórcą i dystrybutorem produktów aloesowych. Dostarcza wyroby najwyższej jakości. Możemy być pewni ich wysokiej klasy, ponieważ jest właścicielem każdego ogniwa procesu produkcyjnego.

POZNAJ NAS
Makijaż i fryzura w wykonaniu naszej instruktorki Anitay Kobierskaiej
Fryzury w wykonaniu naszej instruktorki Anitay Kobierskaiej
Paznokcie w wykonaniu naszej instruktorki Sylwi Sobieszuk dla "How to be beauty"

Mirosław Rzeszut właściciel, pilnuje porządku i dobrej organizacji. Pamięta o rzeczach najważniejszych jako jedyny w naszym zespole. Zawsze znajdzie rozwiązanie problemu. Dzięki niemu praca jest przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Nasza ekipa

Grażyna Kobierska Prawa ręka szefa. Na głowie ma całą   administrację i księgowość co spędza jej często sen z powiek. To ona pilnuje aby niczego nie brakowało w firmie i wszystko było na swoim miejscu

Łukasz Jaguszewski nasz spec od wirtualnej rzeczywistości. Złota rączka i pomoc w kryzysowych sprawach. Gdy coś się popsuje zawsze można na niego liczyć.

Penelope to szkoła, gdzie w szerokiej ofercie kursów zawodowych i dodatkowych, każdy znajdzie coś dla siebie i pod okiem profesjonalistów zdobędzie nowe kwalifikacje. To również ALOESOWE CENTRUM ZDROWIA I URODY gdzie znajdziesz wysokiej klasy produkty na bazie aloesu.

Instruktorzy, którzy współpracują z naszą placówką

Kursy Fotografii - Fotograf - Anna Wolak

Kursy Fryzjerskie -