KURSY W PENELOPE DOSTĘPNE SĄ NA RATY W SYSTEMIE SANTANDER

Teraz odpłatność za kursy rozłożysz na raty. Możesz rozbić cenę za kurs nawet na 3 lata lub więcej i spłacać minimalne kwoty poniżej 50 zł miesięcznie. Raty spłacać będziesz z zysków osiągniętych w nowym wyuczonym u nas zawodzie.  

Zainteresowanie zabiegami kosmetycznymi i korzystanie z usług profesjonalnych gabinetów kosmetycznych w naszym kraju i w Europie stale rośnie, a zawód kosmetyczki staje się coraz bardziej popularny i doceniony. Wzrasta liczba gabinetów kosmetycznych, a co za tym idzie – liczba wolnych miejsc pracy. Celem profesjonalnego intensywnego kursu kosmetycznego jest przygotowanie w możliwie krótkim czasie do wykonywania zawodu kosmetyczki. Po ukończonym szkoleniu nasze kursantki posiadają solidną podstawę zawodową zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Dzięki odpowiednio przygotowanemu programowi nauczania przekazujemy wiedzę i wyuczamy praktyczne umiejętności kosmetyczki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie  w prowadzeniu szkoleń, wiemy jak nauczać od podstaw oraz jak skutecznie doszkalać profesjonalistów.

Kosmetyka Holistyczna

Na kursie tym poznasz podejście holistyczne. Co to jest kosmetyka holistyczna. Zapoznasz się  z kosmetykami naturalnymi: na bazie adaptogennego Aloe Vera, miodu, propolisu i mleczka pszczelego, rumianku, z naturalnymi łatwo przyswajalnymi witaminami ich właściwości i działanie kosmetyków.

Nauczysz się wykonywać maseczki i zabiegi w oparciu o kosmetyki naturalne takie jak:

 1. Zabieg odmładzający - powder mask

 2. Zabieg odmładzający - wzmacniający naczynia krwionośne

 3. Zabieg oczyszczający

 4. Aloesowy zabieg na biust - powder mask

 5. Aloesowy zabieg Dermoodbudowujący - bio-cellulose mask

 6. Aloesowy zabieg algowy - Korygujący oznaki starzenia

 7. Algowy zabieg rozświetlający

 8. Aloesowy zabieg nawilżający - maska płatkowa Facial Fabrigue

 9. Aloesowy zabieg matująco - normalizujący- maska płatkowa Facial Fabrigue

 10. Aloesowy zabieg rozjaśniający przebarwienia i wyrównujący koloryt- maska płatkowa Facial Fabrigue

 11. Aloesowy zabieg odmładzający na okolice oczu

 12. Aloesowy zabieg na dłonie i stopy

 

Kurs indywidualny

Cena - 1.600 zł - kurs 2 dniowy

Cena - 2.000 zł - kurs 3 dniowy

Cena - 2.500 zł - kurs 5 dniowy

Lifting rzęs

Lifting rzęs - to delikatny, prosty i niezwykle popularny zabieg.

Opanowanie tych prostych, ale wspaniałych technik, które oferują alternatywę dla noszenia dziennego tuszu i za pomocą mechanicznych lokówki rzęs. Idealny dla początkującego, kurs obejmuje podkręcanie rzęs, henna rzęs. Inwestycja początkowa jest niska, a zysk wysoki. Lifting rzęs: Rzęsy są podnoszone od samego korzenia stosując unikalną lokówki silikonowe do tworzenia iluzji długości i objętości, która będzie trwać do 7 tygodni. Idealny dla tych klientów, którzy chcą wzmocnić i podkreślić oczy, ale nie potrzebują lub nie chcą rozszerzenia.

Lifting rzęs: Jest to prosty, bezpieczny i skuteczny sposób, aby poprawić wygląd oka. Daje natychmiastowy efektu dłuższych, optycznie gęstszych rzęs, które będą trwać do 7 tygodni. Idealne na wakacje.

 

Kurs indywidualny

Cena:  550 zł - lifting rzęs                - kurs 1 dniowy

Cena: 650 zł - lifting rzęs i botoks - kurs 1 dniowy

Rekonstrukcja i odbudowa brwi

Rekonstrukcja i odbudowa brwi - to nowa metoda na piękne brwi i jest to coraz częściej poszukiwany zabieg.

Na kursie tym nauczymy Cię wykonywać hennę brwi, jak doklejać brwi metodą 1:1 aby wypełnić luki i przerwy między brwiami. jak dobrać odpowiedni kolor sztucznych brwi do naturalnych brwi klientki. 

 

Kurs indywidualny

Cena:  1.000 zł - kurs 1 dniowy

Face Massage

Profesjonalne jednodniowe szkolenia, na którym dowiesz się, w jaki sposób oczyścić twarz, zrobić analizę typów skóry, peeling, pielęgnację, masaże twarzy i aplikowanie maski. Kurs obejmuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne wykonywane w salonach.

 

Kurs indywidualny

Cena:  1.000 zł - kurs 1 dniowy

Przedłużania rzęs 1:1

Na tym kursie dowiesz się jak przedłużać rzęsy metodą 1:1. Poznasz technikę aplikacji rzęs, produkty i narzędzia używane przy zabiegu. Przedłużanie rzęs cieszy się dzisiaj dużą popularnością!

Kurs indywidualny

Cena:  1 000 zł - kurs 1 dniowy

Cena:  1 600 zł - kurs 2 dniowy

Przedłużania rzęs metodą objętościową 1:1, 2:1, 3:1 i volume

Na tym kursie dowiesz się jak przedłużać rzęsy metodą 1:1, 2:1, 3:1 i volume. Poznasz technikę aplikacji rzęs, produkty i narzędzia używane przy zabiegu. Przedłużanie rzęs cieszy się dzisiaj dużą popularnością!

Kurs indywidualny

Cena:  1 600 zł - kurs 2 dniowy

Cena:  2 200 zł - kurs 3 dniowy

Cena:  3 000 zł - kurs 5 dniowy

Stylista oprawy oczu

Na tym dwudniowym kursie dowiesz się jak uzyskać idealny kształt brwi dopasowany do urody klientki. Poznasz różne techniki depilacji brwi oraz aplikacji henny. jak przedłużać rzęsy metodą 1:1. Poznasz technikę aplikacji rzęs, produkty i narzędzia używane przy zabiegu. Przedłużanie rzęs cieszy się dzisiaj dużą popularnością!

Kurs indywidualny

 

Cena:    1 600 zł - kurs 2 dniowy

Przedłużania rzęs metodą 3 D ze stylizacją oprawy oczu

Na tym kursie dowiesz się jak uzyskać idealny kształt brwi dopasowany do urody klientki. Poznasz różne techniki depilacji brwi oraz aplikacji henny. jak przedłużać rzęsy metodą 1:1, 2:1, 3:1 i volume. Poznasz technikę aplikacji rzęs, produkty i narzędzia używane przy zabiegu. Przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs cieszy się dzisiaj dużą popularnością!

Kurs indywidualny

 

Cena:  1 600 zł - kurs 2 dniowy

Cena:  2 200 zł - kurs 3 dniowy

Cena:  3 000 zł - kurs 5 dniowy

Depilacji woskiem paskowym i bezpaskowym

Na naszym jednodniowym kursie woskowania, dowiesz się jak woskować wszystkie obszary ciała, w tym nóg, rąk, pach, okolic bikini i twarzy. Jest to doskonały zabieg, który można oferować klientom. Woskowanie jest kluczową umiejętnością dla każdej kosmetyczki i jest to jeden z najbardziej pożądanych i najlepiej płatnych zabiegów w dzisiejszym przemyśle kosmetycznym.

Kurs indywidualny

 

Cena:  650 zł - kurs 1 dniowy

Depilacji pastą cukrową

Na naszym jednodniowym kursie pastą cukrową, dowiesz się jak cukrować wszystkie obszary ciała, w tym nóg, rąk, pach, okolic bikini i twarzy. Jest to doskonały zabieg, który można oferować klientom. Depilacja pastą cukrową jest bezpieczną i prawie bezbolesną depilacją, oraz kluczową umiejętnością dla każdej kosmetyczki i jest to jeden z najbardziej pożądanych i najlepiej płatnych zabiegów w dzisiejszym przemyśle kosmetycznym. Zabieg z powodzeniem możemy stosować u alergików na woski, konserwanty, na skórze wrażliwej, naczyniowej, oraz u kobiet w ciąży.

Kurs indywidualny

 

Cena:  650 zł - kurs 1 dniowy

Modelowania brwi

Na tym jednodniowym kursie dowiesz się jak uzyskać idealny kształt brwi dopasowany do urody klientki. Poznasz różne techniki depilacji brwi oraz aplikacji henny. Nauczysz się jak korygować brwi makijażem tak, aby uzyskać idealny efekt. Profesjonalistka przekaże Ci swoją wiedzę na temat metod, narzędzi i produktów stosowanych podczas tego zabiegu.

Kurs indywidualny

 

Cena:  450 zł - kurs 1 dniowy

Kosmetyczny I-go stopnia –

Pielęgnacja Twarzy Szyi i Dekoltu

Celem kursu jest zapoznanie uczestnika z kosmetyką od podstaw. W czasie trwania kursu dowiemy się wszystkiego, co będzie nam potrzebne, aby móc zostać Profesjonalną Kosmetyczką i pracować samodzielnie w Gabinecie Kosmetycznym.

 

Profesjonalne szkolenia, na którym dowiesz się, w jaki sposób wykonać analizę skóry, dobrać zabieg. Poznasz, z jakich elementów powinien składać się profesjonalny zabieg kosmetyczny. Nauczysz się wykonywać peeling, masaże twarzy i aplikowanie maski. Kurs obejmuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne wykonywane w salonach. 

 

Na kurs kosmetyczny podstawowy zdecydowanie mogą przyjść osoby, które nie posiadają żadnego doświadczenia kosmetycznego ani wiedzy kosmetycznej, lub mają minimalną wiedzę pokrewną. Ten kurs jest właśnie po to, aby nauczyć kursantkę wszystkiego od podstaw.

Nauczymy Cię wszystkiego o wyposażeniu gabinetu, poznamy podstawy dermatologii, dowiemy się o wszystkich przeciwwskazaniach i wskazaniach zabiegowych. Każdy z zabiegów poznamy od strony teoretycznej jak i praktycznej. Nasz kurs kosmetyczny jest obszerną wiedzą przekazywaną w pigułce.

Kurs indywidualny

 

Cena 4.300 zł - kurs 10 dniowy 

Kosmetyczny II-go stopnia –

Pielęgnacja Twarzy Szyi i Dekoltu Kurs dla zaawansowanych

Profesjonalne szkolenia, na którym dowiesz się, w jaki sposób oczyścić twarz, zrobić analizę typów skóry, peeling, pielęgnację, masaże twarzy i aplikowanie maski. Kurs obejmuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne wykonywane w salonach. Kurs ten przeznaczony jest dla zaawansowanych kosmetyczek, które chcą poszerzyć swoje umiejętności w wykonywaniu profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Otrzymasz na własność produkty do pracy. Każdy student otrzyma również konspekt wiedzy. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu, zaświadczenie o ukończeniu kursu w języku angielskim. 90% kursu składa się z praktyki, ponieważ tylko dzięki praktyce można zdobyć wiedzę!

Kurs indywidualny

 

Cena 4.300 zł - kurs 10 dniowy 

Kwasy w Profesjonalnej Kosmetyce

Kurs kosmetyczny, podczas którego nauczysz się, jak wykonać zabieg Eksfoliacji skóry przy użyciu peelingów chemicznych. Zapoznasz się z przeciwwskazaniami, wskazaniami do zabiegu, nauczysz się jak prawidłowo wykonać diagnostykę skóry. W praktyce poznasz jak rozwiązać problemy skóry twarzy: tłustej, mieszanej, trądzikowej, skóry dojrzałej i starzejącej się (regeneracja, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu, poszarzałej z przebarwieniami). Zabiegi dostosujesz do każdego typu skóry w każdym wieku.

 

Zabiegi wykonujemy od września do wczesnej wiosny - idealny okres na zdobycie nowych kwalifikacji i poszerzenie swojej oferty zabiegowej.

 

Zabiegami przy użyciu peelingów chemicznych uzyskujemy stabilne i trwałe rezultaty, które są alternatywą dla bolesnych i inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Kurs indywidualny

Cena:  1.000 zł - kurs 1 dniowy

Cena:  1.600 zł - kurs 2 dniowy

Anti-Aging Terapie odmładzające i przeciwwstarzeniowe na twarz, szyję i dekolt

Masaż anti-aging

Masaż przeciwstarzeniowy Anti-Aging ze względu na duże rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu zdobywa coraz to większe uznanie w wielu gabinetach kosmetycznych i kosmetologicznych, medycyny estetycznej oraz masażu. Głównym zadaniem tej metody jest pobudzenie mięśni twarzy a przede wszystkim powięzi m.in. mięśnia policzkowego, które dają efekty podobne do tych, które uzyskuje się po zastosowaniu liftingu czy złotych nici i jest alternatywą dla inwazyjnych zabiegów i urozmaiceniem oferty gabinetowej.

 

Rezultaty są szybkie a zarazem imponujące w swojej efektywności, masaż możemy wspomagać innymi zabiegami.

 

Kolejnymi ważnymi cechami tego masażu jest redukcja zmarszczek mimicznych tj. zmarszczki podłużne czoła, lwie zmarszczki, kurze łapki, zmarszczki palacza.

estetycznej.

Kurs indywidualny

Cena 3.200 zł - kurs 5 dniowy

Mezoterapia mikroigłowa

Kurs przeznaczony jest dla pasjonatek kosmetyki profesjonalnej, ale i dla osób, które chcą lub muszą zmienić swój zawód.

Uczyć się na kursie mogą osoby, które z kosmetyką profesjonalną nie miały styczności, ale mają ukończone średnie wykształcenie i bardzo chcą wykonywać zabiegi kosmetyczne.

Mogą go również odbyć Panie, które ukończyły szkołę kosmetyczną, ale czują niedosyt wiedzy i chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Podczas kursu zabiegi wykonywane są na modelkach, co daje kompleksowe przygotowanie do pracy w gabinecie.

Na kursie nauczysz się diagnozować skórę, rozpoznawać potrzeby klientki, wykonywać zabieg mezoterapii mikroigłowej, zalecać skuteczną pielęgnację domową, doradzać klientce jak zatrzymać upływ czasu.

Kurs indywidualny

Cena:  1.000 zł - kurs 1 dniowy

Cena:  1.600 zł - kurs 2 dniowy

Opalanie natryskowe

Piękna opalenizna to to czego pożąda większość kobiet i mężczyzn. Dzięki opalaniu natryskowego można osiągnąć absolutnie nieskazitelny wygląd w ciągu zaledwie kilku minut bez ryzyka promieni UV. Poznaj metodę opalania natryskowego na naszym 4 godzinnym kursie i ciesz się wysokimi zarobkami!

Kurs indywidualny

Cena:  1.200 zł - kurs 1 dniowy

Modelowanie sylwetki z zabiegiem na ciało i elektrostymulacją

Elektrostymulacja jest to zabieg z dziedziny elektroterapii wykorzystujący prąd impulsowy o niskiej częstotliwości. Podczas zabiegu elektrostymulacji poprawia się cyrkulacja krwi i zachodzi usuwanie zbędnych produktów metabolicznych. Polepsza się zasilanie mięśni w tlen. Coraz częściej kobiety decydują się na zabieg ze względu na walkę z nadmiarem tłuszczu, oraz do uzyskania perfekcji własnej figury i często wykorzystują elektrostymulację do rzeźbienia i kształtowania własnego ciała. Poprzez stymulację mięśni można uzyskać efekt zmniejszenia obwodu ciała, zwiększenia napięcia mięśni i jędrności skóry.

Elektrostymulacja to metoda odchudzająca i ujędrniająca wybrane partie ciała. Efekty są widoczne już  po kilku zabiegach. Zabieg trwa 45 minut i daje efekt 2-3 godzinnego wysiłku na siłowni. Podczas zabiegu elektrostymulacji można uzyskać utratę nawet kilkunastu centymetrów w sumie obwodów (talia, biodra, uda). Rozstępy można delikatnie i powoli zniwelować. Skóra stanie się jędrna, zniknie chropowatość i ziarnistość. 

Na naszym kursie nauczymy Cię jak wykonywać zabieg elektrostymulacji oraz jak wykonuje się zabiegi Arosha, który jest skuteczną bronią w walce z wszelkimi niedoskonałościami skóry. Profesjonalne produkty Arosha tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami upływającego czasu. Kluczowym produktem Arosh’y są bandaże wykonane z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Bandaże Arosha wskazane są szczególnie przy: utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, pojawiających się rozstępach, cellulicie oraz w każdym przypadku, gdy chcemy poprawić jakość skóry.

Kurs indywidualny

Cena:  1 000 zł - kurs 1 dniowy

Drenaż twarzy, szyi i dekoltu oraz głowy

Drenaż limfatyczny to rodzaj masażu, który ma na celu usprawnienie i przyspieszenie krążenia chłonki. Polega na wykonywaniu ruchów głaskania, pocierania i uciskania skóry tak, aby przepchnąć nagromadzony pod nią płyn, a także zlikwidować obrzęk, np. wysięki limfatyczne. 

Na naszym kursie nauczymy Cię jak prawidłowo wykonywać drenaż twarzy, szyi, dekoltu oraz głowy.

Kurs indywidualny

Cena:  1.000 zł - kurs 1 dniowy

Sekretatariat:

 

pon-pt 10:00 - 18:00

sob: nieczynne informacji udzielamy telefonicznie lub meilowo

 • Facebook Basic Black
 • Black Google+ Icon

KONTAKT

 

Penelope Akademia Wizerunku Mirosław Rzeszut

NIP 8811279767

REGON 360801155

ul. Pocztowa 10
70-360 Szczecin

kom: 505 089 671

email: info@penelope.edu.pl

© 2019 by Anita Kobierska