Kurs Modelowanie sylwetki z zabiegiem na ciało i elektrostymulacją

Elektrostymulacja jest to zabieg z dziedziny elektroterapii wykorzystujący prąd impulsowy o niskiej częstotliwości. Podczas zabiegu elektrostymulacji poprawia się cyrkulacja krwi i zachodzi usuwanie zbędnych produktów metabolicznych. Polepsza się zasilanie mięśni w tlen. Coraz częściej kobiety decydują się na zabieg ze względu na walkę z nadmiarem tłuszczu, oraz do uzyskania perfekcji własnej figury i często wykorzystują elektrostymulację do rzeźbienia i kształtowania własnego ciała. Poprzez stymulację mięśni można uzyskać efekt zmniejszenia obwodu ciała, zwiększenia napięcia mięśni i jędrności skóry.

Elektrostymulacja to metoda odchudzająca i ujędrniająca wybrane partie ciała. Efekty są widoczne już  po kilku zabiegach. Zabieg trwa 45 minut i daje efekt 2-3 godzinnego wysiłku na siłowni. Podczas zabiegu elektrostymulacji można uzyskać utratę nawet kilkunastu centymetrów w sumie obwodów (talia, biodra, uda). Rozstępy można delikatnie i powoli zniwelować. Skóra stanie się jędrna, zniknie chropowatość i ziarnistość. 

Na naszym kursie nauczymy Cię jak wykonywać zabieg elektrostymulacji oraz jak wykonuje się zabiegi Arosha, który jest skuteczną bronią w walce z wszelkimi niedoskonałościami skóry. Profesjonalne produkty Arosha tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami upływającego czasu. Kluczowym produktem Arosh’y są bandaże wykonane z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Bandaże Arosha wskazane są szczególnie przy: utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, pojawiających się rozstępach, cellulicie oraz w każdym przypadku, gdy chcemy poprawić jakość skóry.

Kurs indywidualny

Czas:   8 godziny szkoleniowych

Czas:   6 godziny zegarowe

Cena:  1 000 zł

Program kursu

 • Teoretyczne podstawy elektrostymulacji dotyczące m.in.: podstawy anatomii, fizjologii organizmu.

 • Funkcje i zasady działania urządzenia do elektrostymulacji: prąd impulsowy o niskiej częstotliwości.

 • Wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegu.

 • Omówienie wybranych kosmetyków stosowanych podczas zabiegu oraz do pielęgnacji po zabiegu.

 • Zabieg na ciało, zabiegi łączone z elektrostymulacją

 • Przygotowanie klienta oraz stanowiska pracy do wykonania zabiegu

 • Przygotowanie skóry i prezentacja techniki wykonania zabiegu.

 • Wykonanie zabiegu za pomocą urządzenia na modelce.

 • Podstawy drenażu limfatycznego kończyn dolnych i praktyczne wykonanie zabiegu,  zabieg bandażowania z elektrostymulacją, zabieg body wrapping z peelingiem z olejkiem antycellulitowym.

Galeria

Sekretatariat:

 

pon-pt 10:00 - 18:00

sob: nieczynne informacji udzielamy telefonicznie lub meilowo

 • Facebook Basic Black
 • Black Google+ Icon

KONTAKT

 

Penelope Akademia Wizerunku Mirosław Rzeszut

NIP 8811279767

REGON 360801155

ul. Pocztowa 10
70-360 Szczecin

kom: 505 089 671

email: info@penelope.edu.pl

© 2019 by Anita Kobierska