top of page
Masaż pleców

KURSY MASAŻU

Nasze kursy skierowane są do wszystkich osób zarówno początkujących jak również dla fizjoterapeutów chcących poszerzyć swoje umiejętności w zakresie masażu.

Podczas kursów naszych nauczysz się masażu klasycznego, kosmetycznego, relaksacyjnego, leczniczego, sportowego i wiele innych i zdobędziesz umiejętności wykorzystywania różnych technik masażu.

Oferujemy również wiele innych szkoleń, dzięki którym pogłębisz Swoje kwalifikacje, a przede wszystkim zadowolisz Swoich klientów.

 

Szkolenia oparte są wyłącznie na zajęciach praktycznych

We wszystkich naszych szkoleniach i kursach masażu kładziemy nacisk na praktykę. Ćwiczenia odbywają się indywidualnie dzięki czemu cała uwaga instruktora jest skierowana wyłącznie na Ciebie.

 

Stale pogłębiana wiedza, doświadczenie i profesjonalizm naszych instruktorów zagwarantują Ci opanowanie wielu technik stosowanych współcześnie w masażach. Dzięki temu z łatwością dostosujesz Swój masaż do potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

Dokumenty i uprawnienia

  • Po ukończeniu kursu otrzymujesz zaświadczenie w języku polskim i angielskim oraz certyfikat w języku polskim i angielskim 

  • Ukończone kursy masażu dają Ci uprawnienia do założenia własnej działalności gospodarczej lub podjęcia pracy w salonach odnowy biologicznej, w ośrodkach SPA, fitnessach itp.

masaż