top of page
blond włosy

KURSY FRYZJERSKIE

Barber Narzędzia

Teraz odpłatność za kursy rozłożysz na raty. Możesz rozbić cenę za kurs nawet na 3 lata lub więcej i spłacać minimalne kwoty poniżej 50 zł miesięcznie. Raty spłacać będziesz z zysków osiągniętych w nowym wyuczonym u nas zawodzie.

Nasze kursy fryzjerskie skierowane są zarówno dla osób nie posiadających wiedzy oraz doświadczenia w dziedzinie fryzjerstwa, jak i tych którzy pierwsze kroki maja już za sobą.


Kursy maja za zadanie przygotować do pracy fryzjera stylisty od strony teoretycznej jak i praktycznej. Udostępniamy niezbędne narzędzia pracy oraz profesjonalne kosmetyki. Na kursie poznasz rożne techniki fryzjerskie, triki które ułatwią Ci pracę oraz nauczysz się jak dobierać odpowiednie kosmetyki dla potrzeb twoich klientów. Oferujemy także kursy uzupełniające jak przedłużanie włosów czy stylizację fryzur okolicznościowych.

Szampon do mycia włosów
Blond włosy falowane

FRYZJER - PODSTAWY FRYZJERSTWA

Zostań fryzjerem. Naucz się podstawowych profesjonalnych technik fryzjerskich. Zdobądź dyplom i oferuj usługi na najwyższym poziomie. Na szkoleniu nauczysz się, mycia, modelowania, układania, strzyżenia i koloryzacji włosów. Dowiesz się jak przeprowadzić konsultacje i dobrać najlepszą fryzurę.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Cena:  4 900 zł 

KURS 10-DNIOWY

Cena:  6 900 zł 

KURS 15-DNIOWY

Cena:  8 600 zł 

krótkie brązowe włosy

FRYZJER - NOWOCZESNE TECHNIKI STRZYŻEŃ

Poszerz swoje kwalifikacje o nowoczesne i klasyczne techniki strzyżeń. Zostań mistrzem cięć. Naucz się jak uzyskać każdy pożądany kształt fryzury, fakturę, kierunek układania się. Dowiedz się jak dobierać strzyżenie do urody klienta. Zaskocz wiedzą i umiejętnościami zdobytymi na naszym szkoleniu.

Na naszych kursach z zakresu strzyżenia włosów poznasz techniki strzyżeń różnych długości włosów. Nauczysz się jak wykonywać zarówno strzyżenia klasyczne i kreatywne. Kursy przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i obecnych fryzjerów pragnących odświeżyć i rozwijać swoje umiejętności.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Cena:  4 200 zł 

KURS 10-DNIOWY

Cena:  6 500 zł 

KURS 15-DNIOWY

Cena:  8 200 zł 

FRYZJER - KREATYWNE KOLORYZACJE

Prawdziwy profesjonalista nie boi się żadnego wyzwania. Naucz się jak wykonać każdy pożądany efekt, poznaj techniki koloryzacji i rozjaśniania klasycznego i kreatywnego.  Poszerz swoją wiedzę o znajomość koloru i jego oddziaływania. Dowiedz się jak dobierać kolorystykę do urody klienta, jak stosować techniki koloryzacji i posługiwać się produktami.

Na kursach z zakresu koloryzacji włosów poznasz różne techniki farbowania i rozjaśniania włosów. Nauczysz się klasycznych oraz nowoczesnych technik koloryzacji. Kursy przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i obecnych fryzjerów pragnących odświeżyć i rozwijać swoje umiejętności.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Cena:  4 700 zł 

KURS 10-DNIOWY

Cena:  6 700 zł 

KURS 15-DNIOWY

Cena: 8 400 zł 

FRYZJER STYLISTA - NOWOCZESNE FRYZJERSTWO POZIOM ZAAWANSOWANY

KURS 30-DNIOWY

Cena:  16 000 zł 

Pragniesz zostać fryzjerem stylistą? Zdobyć wiedzę i umiejętności pozwalające na wykonanie każdej fryzury? Na naszym intensywnym kompleksowym kursie fryzjerskim poznasz wszystkie techniki strzyżeń, koloryzacji i stylizacji włosów od podstaw. Nauczysz się nowoczesnego i kreatywnego fryzjerstwa.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 20-DNIOWY

Cena: 12 500 zł 

STYLIZACJA FRYZUR ŚLUBNYCH I OKOLICZNOŚCIOWYCH

Naucz się jak wykonać upięcia na różne okazje, z różnej długości włosów i w różnym stylu. Fryzury ślubne, okolicznościowe i awangardowe już nie będą dla Ciebie problemem. Poszerz swoje umiejętności i zadziwiaj klientki swoją kreatywnością. Idealne szkolenia dla fryzjerów i wizażystów, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje. 

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Cena: 4 300 zł 

KURS 3-DNIOWY

Cena:  3 500 zł 

brązowe włosy płynący

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Poznaj technikę przedłużania włosów metodą: Micro Rings, Keratyna, Taśmy - Tape On (kanapkowa). Na tym kursie poznasz wybrane techniki przedłużania włosów, dowiesz się jakich narzędzi i produktów używać. Nasza instruktorka nauczy Cię jak dobierać ilość i jakość pasemek, aby stworzyć idealny efekt. Zabieg ten cieszy się dzisiaj dużą popularnością, bo jaka kobieta nie marzy o długich i gęstych włosach?

Kurs w systemie indywidualnym - kurs 1-dniowy

1 METODA

Cena: 950 zł 

2 METODY

Cena:  1 600 zł 

3 METODY

Cena:  2 000 zł 

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Kurs keratynowego prostowania włosów jest szkoleniem przeznaczonym dla fryzjerów, którzy pragną poszerzyć swoje kwalifikacje. To świetna okazja na rozszerzenie swoich umiejętności i możliwość dodania do listy usług kolejnego zabiegu. Zabiegu, który jest obecnie jednym z najbardziej popularnych, gdyż klienci marzą o pięknych, gładkich i lśniących włosach na co dzień.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 1-DNIOWY

Cena: 2 000 zł 

Fryzura w salonie fryzjerskim

FRYZJER MĘSKI

Ten 5-dniowy kurs obejmuje podstawy fryzjerstwa męskiego. Idealny dla początkujących, którzy chcą szybko rozpocząć karierę fryzjerską. Kurs koncentruje się głównie na praktyce, ponieważ uważamy, że praktyka czyni mistrza!

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Cena: 4 900 zł 

Ostrzyżenie

KURS FRYZJER STYLISTA MĘSKI

Ten 6-dniowy kurs obejmuje podstawy fryzjerstwa męskiego - strzyżenia,stylizacji i koloryzacji. Idealny dla początkujących, którzy chcą szybko rozpocząć karierę fryzjerską. Kurs koncentruje się głównie na praktyce, ponieważ uważamy, że praktyka czyni mistrza!

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 6-DNIOWY

Cena: 5 200 zł 

bottom of page