Model blond włosy
Rudy

KURSY FRYZJERSKIE

Podstawy Fryzjerstwa Poziom 1 

Zostań fryzjerem. Naucz się podstawowych profesjonalnych technik fryzjerskich. Zdobądź dyplom i oferuj usługi na najwyższym poziomie. Na szkoleniu nauczysz się, mycia, modelowania, układania, strzyżenia i koloryzacji włosów. Dowiesz się jak przeprowadzić konsultacje i dobrać najlepszą fryzurę.

Kursy indywidualne

 

Cena: 3 200 zł - kurs 5 dniowy

Nowoczesne Techniki Strzyżeń Poziom 2

Poszerz swoje kwalifikacje o nowoczesne i klasyczne techniki strzyżeń. Zostań mistrzem cięć. Naucz się jak uzyskać każdy pożądany kształt fryzury, fakturę, kierunek układania się. Dowiedz się jak dobierać strzyżenie do urody klienta. Zaskocz wiedzą i umiejętnościami zdobytymi na naszym szkoleniu.

Kursy indywidualne

 

Cena: 3 200 zł - kurs 5 dniowy

Kreatywne Koloryzacja Poziom 3

Prawdziwy profesjonalista nie boi się żadnego wyzwania. Naucz się jak wykonać każdy pożądany efekt, poznaj techniki koloryzacji i rozjaśniania klasycznego i kreatywnego.  Poszerz swoją wiedzę o znajomość koloru i jego oddziaływania. Dowiedz się jak dobierać kolorystykę do urody klienta, jak stosować techniki koloryzacji i posługiwać się produktami.

Kursy indywidualne

 

Cena: 3 200 zł - kurs 5 dniowy

Nowoczesne Fryzjerstwo Poziom 1-3

Pragniesz zostać fryzjerem stylistą? Zdobyć wiedzę i umiejętności pozwalające na wykonanie każdej fryzury? Na naszym intensywnym kompleksowym kursie fryzjerskim poznasz wszystkie techniki strzyżeń, koloryzacji i stylizacji włosów od podstaw. Nauczysz się nowoczesnego i kreatywnego fryzjerstwa.

Kursy indywidualne

 

Cena:  12 000 zł - kurs 30 dniowy

Cena:    9 600 zł - kurs 20 dniowy

Stylizacja fryzur ślubnych i okolicznościowych

Naucz się jak wykonać upięcia na różne okazje, z różnej długości włosów i w różnym stylu. Fryzury ślubne, okolicznościowe i awangardowe już nie będą dla Ciebie problemem. Poszerz swoje umiejętności i zadziwiaj klientki swoją kreatywnością. Idealne szkolenia dla fryzjerów i wizażystów, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje. 

Kursy indywidualne

 

Cena: 2 500 zł kurs 5 dniowy (8 godzin dziennie)

Cena: 2 200 zł kurs 5 dniowy (6 godzin dziennie)

Cena: 2 000 zł kurs 3 dniowy (8 godzin dziennie)

Kursy przedłużania włosów

Poznaj technikę przedłużania włosów jedną z metod: Micro Rings, Keratyna, Taśmy, Tape On (kanapkowa) Na tym kursie poznasz jedną z technik przedłużania włosów, dowiesz się jakich narzędzi i produktów używać. Nasza instruktorka nauczy Cię jak dobierać ilość i jakość pasemek, aby stworzyć idealny efekt. Zabieg ten cieszy się dzisiaj dużą popularnością, bo jaka kobieta nie marzy o długich i gęstych włosach?

Kursy indywidualne

Cena:    700 zł - kurs 1 dniowy - 1 metoda

Cena: 1 000 zł - kurs 1 dniowy - 2 metody

Cena: 1 400 zł - kurs 1 dniowy - 3 metody

Kursy strzyżenia włosów

Na naszych kursach z zakresu strzyżenia włosów poznasz techniki strzyżeń różnych długości włosów. Nauczysz się jak wykonywać zarówno strzyżenia klasyczne i kreatywne. Kursy przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i obecnych fryzjerów pragnących odświeżyć i rozwijać swoje umiejętności.

Kursy indywidualne

 

Cena:  6 200 zł - kurs 15 dniowy

Cena:  4 600 zł - kurs 10 dniowy

Cena:  3.200 zł - kurs   5 dniowy

Kursy koloryzacji włosów

Na kursach z zakresu koloryzacji włosów poznasz różne techniki farbowania i rozjaśniania włosów. Nauczysz się klasycznych oraz nowoczesnych technik koloryzacji. Kursy przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i obecnych fryzjerów pragnących odświeżyć i rozwijać swoje umiejętności.

Kursy indywidualne

 

Cena:  6 200 zł - kurs 15 dniowy

Cena:  4 600 zł - kurs 10 dniowy

Sekretatariat:

 

pon-pt 10:00 - 18:00

sob: nieczynne informacji udzielamy telefonicznie lub meilowo

KONTAKT

 

Penelope Akademia Wizerunku Mirosław Rzeszut

NIP 8811279767

REGON 360801155

ul. Pocztowa 10
70-360 Szczecin

kom: 505 089 671

email: info@penelope.edu.pl

  • Facebook Basic Black
  • Black Google+ Icon

© 2019 by Anita Kobierska