top of page
blond włosy

KURS FRYZJERSKI W SZCZECINIE

Barber Narzędzia
Szampon do mycia włosów

Chcesz zostać Fryzjerem? Fryzjerem Stylistą? A może potrzebujesz  doszkolić się z wybranych technik? Ze strzyżeń, przedłużania włosów, upięć, a może koloryzacji. Fryzjer to świetny i bardzo dobrze płatny zawód dający wiele swobody i możliwości. Jeśli jesteś osobą, która szuka profesji dającej satysfakcję i niezależność to jest to zawód dla Ciebie.

Stworzyliśmy kursy, które dają gwarancję tego, że nauczysz się sztuki fryzjerskiej od podstaw, a po zakończonym szkoleniu będziesz gotowa/y do pracy. WSZYSTKIE NASZE KURSY FRYZJERSKIE SĄ PROWADZONE W SYSTEMIE 1:1. Tylko Ty i edukator, dzięki czemu czas, który poświęcisz na naukę będzie w 100% wykorzystany. CAŁA UWAGA INSTRUKTORA SKUPIA SIĘ NA TOBIE. To sprawia że nasze szkolenia są WYJĄTKOWO EFEKTYWNE.

Zostań fryzjerem. Nasze kursy fryzjerskie skierowane są zarówno dla osób nieposiadających wiedzy oraz doświadczenia w dziedzinie fryzjerstwa, jak i tych którzy pierwsze kroki mają już za sobą.


Kurs fryzjerski ma za zadanie przygotować do pracy fryzjera stylisty od strony teoretycznej jak i praktycznej. Udostępniamy niezbędne narzędzia pracy oraz profesjonalne kosmetyki. Na kursie poznasz rożne techniki fryzjerskie, triki które ułatwią Ci pracę oraz nauczysz się jak dobierać odpowiednie kosmetyki dla potrzeb twoich klientów. Oferujemy także kursy uzupełniające jak kurs przedłużania włosów, kurs stylizacji fryzur okolicznościowych - kurs upięć, kurs strzyżeń czy kurs koloryzacji.

Blond włosy falowane
krótkie brązowe włosy
długie włosy

Zostań fryzjerem. Naucz się podstawowych profesjonalnych technik fryzjerskich na naszym kursie fryzjerskim I-go stopnia. Na szkoleniu nauczysz się, mycia, modelowania, układania, strzyżenia i koloryzacji włosów. Dowiesz się jak przeprowadzić konsultacje i dobrać najlepszą fryzurę. Na zakończenie otrzymasz certywikat w jesyku polskim i angielskim oraz zaświadczenie międzynarodowe.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Cena:  4 900 zł 

KURS 10-DNIOWY

Cena:  6 900 zł 

KURS 15-DNIOWY

Cena:  8 600 zł 

Poszerz swoje kwalifikacje o nowoczesne i klasyczne techniki strzyżeń. Zostań mistrzem cięć. Naucz się jak uzyskać każdy pożądany kształt fryzury, fakturę, kierunek układania się. Dowiedz się jak dobierać strzyżenie do urody klienta. Zaskocz wiedzą i umiejętnościami zdobytymi na naszym szkoleniu.

Na naszych kursach z zakresu strzyżenia włosów poznasz techniki strzyżeń różnych długości włosów. Nauczysz się jak wykonywać zarówno strzyżenia klasyczne i kreatywne. Kursy przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i obecnych fryzjerów pragnących odświeżyć i rozwijać swoje umiejętności.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Cena:  4 200 zł 

KURS 10-DNIOWY

Cena:  6 500 zł 

KURS 15-DNIOWY

Cena:  8 200 zł 

Prawdziwy profesjonalista nie boi się żadnego wyzwania. Naucz się jak wykonać każdy pożądany efekt, poznaj techniki koloryzacji i rozjaśniania klasycznego i kreatywnego. Poszerz swoją wiedzę o znajomość koloru i jego oddziaływania. Dowiedz się jak dobierać kolorystykę do urody klienta, jak stosować techniki koloryzacji i posługiwać się produktami.

Na kursach z zakresu koloryzacji włosów poznasz różne techniki farbowania i rozjaśniania włosów. Nauczysz się klasycznych oraz nowoczesnych technik koloryzacji. Dowiesz się jak uyskać piękne blondy i głebokie brązy, oraz jak łaczyć kolory. Kursy przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i obecnych fryzjerów pragnących odświeżyć i rozwijać swoje umiejętności.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Cena:  4 700 zł 

KURS 10-DNIOWY

Cena:  6 700 zł 

KURS 15-DNIOWY

Cena: 8 400 zł 

KURS 30-DNIOWY

Cena:  16 000 zł 

Pragniesz zostać fryzjerem stylistą? Zdobyć wiedzę i umiejętności pozwalające na wykonanie każdej fryzury? Na naszym intensywnym kompleksowym kursie fryzjerskim poznasz wszystkie techniki strzyżeń, koloryzacji i stylizacji włosów od podstaw. Nauczysz się nowoczesnego i kreatywnego fryzjerstwa.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 20-DNIOWY

Cena: 12 500 zł 

Naucz się jak wykonać upięcia na różne okazje, z różnej długości włosów i w różnym stylu. Fryzury ślubne, okolicznościowe i awangardowe już nie będą dla Ciebie problemem. Poszerz swoje umiejętności i zadziwiaj klientki swoją kreatywnością. Idealne szkolenia dla fryzjerów i wizażystów, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje. Zostań Stylistą fryzur okolicznościowych.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Cena: 4 300 zł 

KURS 3-DNIOWY

Cena:  3 500 zł 

Poznaj technikę przedłużania włosów metodą: Micro Rings, Keratyna, Taśmy - Tape On (kanapkowa) oraz metodami ekologicznymi. Na tym kursie poznasz wybrane techniki przedłużania włosów, dowiesz się jakich narzędzi i produktów używać. Nasza instruktorka nauczy Cię jak dobierać ilość i jakość pasemek, aby stworzyć idealny efekt. Zabieg ten cieszy się dzisiaj dużą popularnością, bo jaka kobieta nie marzy o długich i gęstych włosach?

Kurs w systemie indywidualnym - kurs 1-dniowy

1 METODA

Cena: 950 zł 

2 METODY

Cena:  1 600 zł 

3 METODY

Cena:  2 000 zł 

Kurs keratynowego prostowania włosów jest szkoleniem przeznaczonym dla fryzjerów, którzy pragną poszerzyć swoje kwalifikacje. To świetna okazja na rozszerzenie swoich umiejętności i możliwość dodania do listy usług kolejnego zabiegu. Zabiegu, który jest obecnie jednym z najbardziej popularnych, gdyż klienci marzą o pięknych, gładkich i lśniących włosach na co dzień.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 1-DNIOWY

Cena: 2 000 zł 

Fryzura w salonie fryzjerskim
Ostrzyżenie

Ten 5-dniowy kurs obejmuje podstawy fryzjerstwa męskiego. Idealny dla początkujących, którzy chcą szybko rozpocząć karierę fryzjerską. Kurs koncentruje się głównie na praktyce, ponieważ uważamy, że praktyka czyni mistrza!

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Cena: 4 900 zł 

Ten 6-dniowy kurs obejmuje podstawy fryzjerstwa męskiego - strzyżenia,stylizacji i koloryzacji. Idealny dla początkujących, którzy chcą szybko rozpocząć karierę fryzjerską. Kurs koncentruje się głównie na praktyce, ponieważ uważamy, że praktyka czyni mistrza!

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 6-DNIOWY

Cena: 5 200 zł 

bottom of page