top of page

Wiesz już który kurs wybierasz? Wystarczy teraz tylko przesłać formulaż zgłoszeniowy i wpłacić zaliczkę. Skontaktujemy sie z Tobą w celu potwierdzenia daty. Kursy prowadzone w systemie indywidualnym dają Ci możliwość dostosowania daty do Twoich potrzeb. Podaj  w formularzu najbardziej dogodny dla Ciebie termin. Jeżeli będzie on wolny zarezerwujemy go dla Ciebie. Jeżeli będzie zajęty wspólnie znajdziemy nowy pasujący Ci termin.

Aby zarezerwować miejsce na kursie czy  warsztatach należy przesłać formularz zgłoszeniowy i wpłacić zadatek w wysokości 50% wartości kursu. Za kursy jednodniowe 100% wartości kursu. Zadatek jest wliczony w cenę kursu. W razie rezygnacji z kursu  czy warsztatów zadatek nie jest zwracany. Możesz także zapłacić od razu całość.

Możesz za kurs zapłacić w systemie ratalnym dzięki umowie partnerskiej z firmą Santander. W tym wypadku w uwagach zaznacz "RATY" Chcesz dowiedzieć się kto może skorzystać z systemu ratalnego kliknij tytaj.  

Krok 1:

Prześlij formularz zgłoszeniowy

Krok 2:

Wpłać zadatek/całość za kurs

Zapłać przelewem:

 

Dane do przelewu:

Penelope Akademia Wizerunku Mirosław Rzeszut

Bank: mBank

Numer konta bankowego: 49 1140 2004 0000 3202 7566 4653

Numer Referencyjny: Podaj swoje nazwisko i nazwę wybranego kursu

Przed dokonaniem płatnści zapoznaj się z regulaminem Szkoły

Krok 3:

Skontakujemy sie z Tobą

Gdy otrzymamy formularz zgłoszeniowy skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia terminu oraz otrzymasz wszystkie dodatkowe informacje, których potrzebujesz.

bottom of page