Splattered Paint

KURSY ARTYSTYCZNE

szkicowania

Nasze kursy artystyczne skierowane są zarówno dla osób nie posiadających wiedzy oraz doświadczenia w tej dziedzinie, jak i tych którzy pierwsze kroki maja już za sobą.


Kursy maja za zadanie przygotować do pracy projektanta od strony teoretycznej jak i praktycznej. Udostępniamy niezbędne narzędzia pracy. Na kursie poznasz zasady projektowania w wybranej dziedzinie. oferujemy także kursy rysunku i malarstwa dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Artysta/ka malarz/malarka

Teraz odpłatność za kursy rozłożysz na raty. Możesz rozbić cenę za kurs nawet na 3 lata lub więcej i spłacać minimalne kwoty poniżej 50 zł miesięcznie. Raty spłacać będziesz z zysków osiągniętych w nowym wyuczonym u nas zawodzie.

manekiny

KURS PROJEKTOWANIA ODZIEŻY

Na tym kursie z zakresu projektowania odzieży dowiesz się jak zaprojektować wybrane elementy garderoby. Poznasz tajniki rysunku żurnalowego i pracę z tkaniną. To doskonała propozycja dla pasjonatów mody, początkujących projektantów i miłośników szycia. Omówimy wybrane zagadnienia z historii sztuki, mody i ubioru. Zapoznasz się z charakterystyką pracy projektanta i dowiesz się jak szukać inspiracji oraz prognozować trendy.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Cena:  3 000 zł

KURS 10-DNIOWY

Cena:  4 500 zł 

Przestronny salon

KURS PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

Już wkrótce zapraszamy na kurs PROJEKTOWANIA WNĘTRZ. Zdobędziesz więdzę z zakresu projektowania i aranżacji przestrzeni. Poznasz najpopularniejsze style stosowane we wnętrzarstwie. Zapoznasz się z zasadami łączenia i mieszania barw. Nauczysz się tworzyć stylowe i funkcjonalne wnętrza orazjak krok po kroku zaprojektoać dane pomiszczenie.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Już wkrótce
Kobieta jubiler

KURS PROJEKTOWANIA BIŻUTERII

Już wkrótce zapraszamy na kurs PROJEKTOWANIA BIZUTERII. Kurs umożliwi Ci nabycie umiejętności niezbędnych do zrozumienia projektowania i tworzenia przedmiotów jubilerskich. Pomożemy Ci zrozumieć i zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu sztuki jubilerskiej, od pojęć kulturowych związanych z historią biżuterii i technikami wytwarzania biżuterii, po metodologię i projektowanie biżuterii.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Już wkrótce
Opuszcza rysunek

KURS RYSUNKU

Na kursie opanujesz  od podstaw fundamentalne techniki rysunku tradycyjnego. Dowiesz się jak szkicować zgodnie z proporcjami, odwzorowywać tekstury, cieniować i ćwiczyć swoje umiejętności w sposób praktyczny. Kurs dostosowany jest do indywidualnych potrzeb kursanta.

Kurs w systemie indywidualnym

Malarstwo artysty

KURS MALARSTWA

Kurs malarstwa to zajęcia, na których prezentowanych jest bardzo wiele różnych technik artystycznych.  Zdobędziesz wszechstronne umiejętności. Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną udoskonalić swoje umiejętności i poszerzyć wiedzę, jak i osoby początkujące, które stawiają w świecie malarstwa swoje pierwsze kroki i chciałyby szkolić się pod okiem specjalistów. Kurs dostosowany jest do indywidualnych potrzeb kursanta.

Kurs w systemie indywidualnym