top of page
Splattered Paint

KURSY ARTYSTYCZNE

Odkryj Swoją Pasję i Rozwijaj Talent z Naszymi Kursami Artystycznymi

Witaj w świecie, gdzie kreatywność spotyka się z pasją, a marzenia o tworzeniu stają się rzeczywistością. Nasza szeroka oferta kursów artystycznych została zaprojektowana, aby zainspirować, edukować i wspierać każdego, kto pragnie odkryć lub rozwinąć swoje artystyczne zdolności. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym entuzjastą, czy doświadczonym artystą, nasze kursy zapewnią Ci niezbędne narzędzia, techniki i wiedzę, aby wyrazić siebie i stworzyć coś wyjątkowego.

Nasze kursy są dostępne dla wszystkich, bez względu na poziom umiejętności czy doświadczenie. Z nami odkryjesz swoje prawdziwe możliwości, nauczysz się nowych technik i dołączysz do społeczności pełnej podobnie myślących twórców. Niezależnie od tego, czy Twoja pasja leży w kreowaniu pięknych przedmiotów, czy wyrażaniu siebie na płótnie, mamy coś, co pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i zrealizować artystyczne marzenia.

Producent świec
sztuka Intro
Kobieta jubiler

KURS PROJEKTOWANIA I TWORZENIA BIŻUTERII

Poznaj tajniki projektowania i tworzenia unikalnej biżuterii. Od podstawowych technik, przez pracę z różnorodnymi materiałami, aż po zaawansowane metody - każdy krok na tej drodze pozwoli Ci na wyrażenie siebie poprzez wyjątkowe kreacje.

 

Na naszym jedno, dwu lub trzydniowym kursie nauczysz się od podstaw projektować i wykonywać piękną biżuterię z roóżnych materiałów jak drut,  koraliki, kamienie, drewno, żywica epoksydowa, dekupage, glinaka polimerowa itp.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 1-DNIOWY

Cena: 1200 zł

KURS 2-DNIOWY

Cena:  2300 zł 

KURS 3-DNIOWY

Cena:  2 900 zł 

manekiny

KURS PROJEKTOWANIA ODZIEŻY

Wejdź za kulisy świata mody i naucz się, jak tworzyć odzież, która łączy w sobie funkcjonalność, estetykę i indywidualny styl. Odkryj proces projektowania od pierwszego szkicu po gotowy produkt i zrealizuj swoje wizje w modzie.

 

Na tym kursie z zakresu projektowania odzieży dowiesz się jak zaprojektować wybrane elementy garderoby. Poznasz tajniki rysunku żurnalowego i pracę z tkaniną. To doskonała propozycja dla pasjonatów mody, początkujących projektantów i miłośników szycia. Omówimy wybrane zagadnienia z historii sztuki, mody i ubioru. Zapoznasz się z charakterystyką pracy projektanta i dowiesz się jak szukać inspiracji oraz prognozować trendy.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Cena:  3 000 zł

KURS 10-DNIOWY

Cena:  4 500 zł 

Opuszcza rysunek

KURS RYSUNKU

Na kursie opanujesz  od podstaw fundamentalne techniki rysunku tradycyjnego. Dowiesz się jak szkicować zgodnie z proporcjami, odwzorowywać tekstury, cieniować i ćwiczyć swoje umiejętności w sposób praktyczny. Kurs dostosowany jest do indywidualnych potrzeb kursanta.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Cena:  3 000 zł

Malarstwo artysty

KURS MALARSTWA

Kurs malarstwa to zajęcia, na których prezentowanych jest bardzo wiele różnych technik artystycznych.  Zdobędziesz wszechstronne umiejętności. Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną udoskonalić swoje umiejętności i poszerzyć wiedzę, jak i osoby początkujące, które stawiają w świecie malarstwa swoje pierwsze kroki i chciałyby szkolić się pod okiem specjalistów. Kurs dostosowany jest do indywidualnych potrzeb kursanta.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Cena:  3 000 zł

Świece i rośliny

KURS TWORZENIA ŚWIEC SOJOWYCH

Zapraszamy na inspirujący kurs, który wprowadzi Cię w świat tworzenia świec z wosku sojowego! Ten ekologiczny i przyjazny dla środowiska materiał stał się ulubieńcem miłośników świec na całym świecie. Nasz kurs jest idealny zarówno dla początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych twórców, którzy chcą zgłębić tajniki wykonywania świec sojowych od podstaw.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 1-DNIOWY

Cena: 1200 zł

KURS 2-DNIOWY

Cena:  2300 zł 

KURS 3-DNIOWY

Cena:  2900 zł 

bottom of page