top of page
Beauty Models

KURSY SZCZECIN

NAJLEPRZE KURSY W SZCZECINIE

Jeśli jesteś osobą ceniącą sobie kameralną atmosferę, uwagę instruktora poświęconą tylko Tobie, chcesz mieć pewność, że uczą Cię osoby świetnie wykwalifikowane, mieć dużo praktyki i pomoc na starcie, a do tego nie chcesz się stresować na kursie, to Akademia Wizerunku Penelope jest właśnie dla Ciebie.

Chcesz zdobyć nowy zawód? A może potrzebujesz  podszkolić się z wybranych technik? Kursy w Penelope, które prowadzimy w Szczecinie, ale i organizujemy szkolenia w innych miastach Polski i zagranicy, dają Ci możliwość zdobycia nowych bądź poszerzenia już posiadanych kwalifikacji.

Stworzyliśmy kursy, które dają gwarancję tego, że się nauczysz, a po zakończonym szkoleniu będziesz gotowa/y do pracy. WSZYSTKIE NASZE KURSY SĄ PROWADZONE W SYSTEMIE 1:1. Tylko Ty i edukator, dzięki czemu czas, który poświęcisz na naukę będzie w 100% wykorzystany. CAŁA UWAGA INSTRUKTORA SKUPIA SIĘ NA TOBIE. To sprawia że nasze szkolenia są WYJĄTKOWO EFEKTYWNE.

Zdobądź nowy zawód. Nasze kursy skierowane są zarówno dla osób nieposiadających wiedzy oraz doświadczenia, jak i tych którzy pierwsze kroki mają już za sobą.


Nasze kursy w Szczecinie mają za zadanie przygotować do pracy w nowym zawodzie od strony teoretycznej jak i praktycznej. Udostępniamy niezbędne narzędzia pracy oraz profesjonalne produkty.

Oferujemy także darmowe kursy i szkolenia ponieważ współpracujemy z Powiatowym Urzędem Pracy w Szczecinie. Istnieje także możliwość płatności za kurs w ratach. A dla naszych absolwentów oferujemy zniżki na kolejne kursy i szkolenia oraz pomoc na starcie w nowym zawodzie,

U nasz zdobywasz certyfikat w dwóch językach - polskim i angielskim (lub innym do wyboru) oraz międzynarodowe zaświadczenie o ukończeniu kursu, które jest tym najważniejszym dokumentem. Tylko zarejestrowane szkoły mogą wydawać takie dokumenty, które uprawniają Cię do pracy w zawodzie.

Nie czekasz aż zbierze się grupa. U nas sam/a wybierasz dogodny dla siebie termin. Możemy też zmodyfikowąć kurs uwzględniając Twoje potrzeby. Jesteśmy dla Ciebie i dostosowujemy się do Twoich oczekiwań.

bottom of page