top of page

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Na naszym jednodniowym kursie depilacji pastą cukrową, dowiesz się jak depilować bezboleśnie cukrować wszystkie obszary ciała, w tym nóg, rąk, pach, okolic bikini, twarzy i brwi. Jest to doskonały zabieg, który można oferować klientom. Depilacja pastą cukrową jest bezpieczną i prawie bezbolesną depilacją, oraz kluczową umiejętnością dla każdej kosmetyczki i jest to jeden z najbardziej pożądanych i najlepiej płatnych zabiegów w dzisiejszym przemyśle kosmetycznym. Zabieg z powodzeniem możemy stosować u alergików na woski, konserwanty, na skórze wrażliwej, naczyniowej, oraz u kobiet w ciąży.

Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy. Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu.

Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu. 90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

Kurs indywidualny

Czas:   1 dzień

Cena:  1 200 zł

Powołanie wosku

Nauczysz się miedzy innymi:

 • Jak przygotować klientkę do zabiegu.

 • Jakie są etapy wykonywania zabiegu.

 • Jak przygotować stanowisko pracy.

 • Jak zadbać o higienę podczas zabiegu.

 • Jakie są przeciwskazania.

 • Jakich używać produktów.

 • Jak depilować poszczególne części ciała.

Program

Zajęcia teoretyczne:

 1. Higiena i bezpieczenstwo pracy.

 2. Narzędzia i produkty.

 3. Etapy wykonywania zabiegu.

 4. Technika.

   

Zajęcia praktyczne

 1. Przygotowanie stanowiska pracy.

 2. Przygotowanie klientki do zabiegu.

 3. Zabiegi wstępne.

 4. Wykonanie zabiegu: depilacja nóg, depilacja rąk, depilacja wąsika i brod.

   

Na kursie dowiesz się jak profesjonalnie wykonywać zabiegi depilacji ciała przy użyciu pasty cukrowej. Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy. Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku poskim i angielskim, zaświadczenie ukończenia kursu, zaświadczenie ukończenia kursu w języku angielskim. Zapewniamy miłą, kameralną atmosferę. 

 

Woskowanie
Wosk cukrowy
bottom of page