Kwasy W Profesjonalnej Kosmetyce

Kurs kosmetyczny, podczas którego nauczysz się, jak wykonać zabieg Eksfoliacji skóry przy użyciu peelingów chemicznych. Zapoznasz się z przeciwwskazaniami, wskazaniami do zabiegu, nauczysz się jak prawidłowo wykonać diagnostykę skóry. W praktyce poznasz jak rozwiązać problemy skóry twarzy: tłustej, mieszanej, trądzikowej, skóry dojrzałej i starzejącej się (regeneracja, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu, poszarzałej z przebarwieniami). Zabiegi dostosujesz do każdego typu skóry w każdym wieku.

Zabiegi wykonujemy od września do wczesnej wiosny - idealny okres na zdobycie nowych kwalifikacji i poszerzenie swojej oferty zabiegowej.

Zabiegami przy użyciu peelingów chemicznych uzyskujemy stabilne i trwałe rezultaty, które są alternatywą dla bolesnych i inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu. 90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

Kurs indywidualny

Czas:   11 godziny szkoleniowych

Czas:     8 godziny zegarowych

Cena:    1 500 zł

Czas:   21 godziny szkoleniowych

Czas:   16 godziny zegarowych

Cena:    2 000 zł

Kosmetyczne

Obejrzyj Teraz

Teoria

1. Budowa skory, rodzaje cer.

2. Najczestsze problemy cer: skora nadmiernie przetłuszczająca się, mieszana ze skłonnościa do zaskórników i przesuszania się, skóra ze skłonnością do zmian trądzikowych, z przebarwieniami, z zaburzeniami kolorytu, ze zmarszczkami, problemy z owalem twarzy.

3. Rodzaje kwasow, budowa, pH a skutecznosc kwasow, wykonanie zabiegu.

4. Diagnostyka. Zapoznanie sie z wskazaniami i okreslenie przeciwskazan do zabiegu.

5. Diagnostyka - najistotniejszy etap zabiegu, gwarantujacy uzyskanie najlepszych efektow oraz pelne bezpieczenstwo.

6. komunikacja z pacjentem. Okreslenie oczekiwan pacjenta, wlasciwe informowanie o odczuciach zabiegowych, etapach i planowanych zabiegach, efektach pozabiegowych i dalszej pielegnacji.

Praktyka:

Analiza i diagnostyka skory.

1. Dzien pierwszy:

• Wykonanie zabiegu na skorze Tlustej lub Mieszanej ze skłonnoscia do wystepowania zmian tradzikowych. Wykonanie zabiegu przeciwstarzeniowego.

• Skora po 30 roku zycia.

2. Dzien drugi:

• Wykonanie zabiegu na skorze starzejacej sie z

widocznymi zmarszczkami.

• Skora po 30r oku zycia. Cel zabiegu: opoznie procesow starzenia sie skory, nawilzenie, rozswietlenie