top of page

Pomagamy naszym kursantom

Z nami osiągniesz więcej. Oprócz doskonałej wiedzy meretorycznej i praktycznej, którą uzyskasz uczestnicząc w naszych kursach pomożemy Ci także zaistnieć na rynku dzięki naszemu wsparciu. Stworzyliśmy progam, który ma za zadanie pomóc Ci postawić pierwsze kroki i z czasem osiągnąć sukces w nowym zawodzie. Oto on:

Krok 2: ZACZNIJ PRACĘ

 

Po ukończeniu naszego szkolenia możesz poszukać pracy w salonie, bądż otworzyć włąsną działalność. Możemy pomóc Ci w podjęciu decyzji oraz służymy pomocą przy otwarciu własnej działalności

Krok 1: ZDOBĄDŹ KWALIFIKACJE

 

Dzięki naszym kursom zdobędziesz kwalifikacje w wybranym temacie. Otrzymasz certyfikat oraz zaświadczenia ukończenia profesjonalnego szkolenia. Jedno zaświadczenie jest międzynarodowe i dwujęzyczny certyfikat, którym możesz posługiwać się na całym świecie. Od nas otrzymujesz dokumenty w języku polskim i angilskim. Jeżeli potrzebujesz także w innym języku wystawimy za dodatkową opłatą 20 zł.

Krok 3: REKLAMUJ SIĘ

 

Aby osiągnąć sukces w zawodzie musisz być zauważony. Jak to zrobić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę:

 

1. Projekt imiennej wizytówki 

  •     w formie cyfrowej do druku 30 zł

  •     100 gotowych 100 zł

 

2. Strona www

  •     gotowa strona internetowa z Twoją ofertą i portfolio cena do uzgodnienia z naszym informatykiem

 

3. Potrfolio

  •    możesz zamówić u nas indywidualną profesjonalną sesję zdjęciową i powiększyć swoje portwolio cena od 100 zł/h

Krok 4: DOSZKALAJ SIĘ

 

Organizujemy warsztaty doszkalające o wybranej tematyce, tak abyś zawsze była na bieżąco z nowymi trendami i technikami. Informacje o terminach i cenach pojawiają się systematycznie w naszych Aktualnościach. Nasi absolwenci dostają 15% zniżki na każde organizowane przez nas warsztaty. By być na bieżąco zostań naszym subscriberem.

Krok 5: WYGLĄDAJ PROFESJONALNIE  *

 

Aby osiągnąć sukces musisz też się dobrze prezentować bo pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Dla wszystkich dziewczyn, które chciałyby coś zmienić w swoim wyglądzie, które uważają że potrzebóją nowego wizerunku oferujemy 5% rabatu na usługi kreowania wizerunku, a także na nasz asortyment.

 

* - będzie dostępne wkrótce

bottom of page