top of page

Pomagamy naszym kursantom

Z nami osiągniesz więcej. Oprócz doskonałej wiedzy meretorycznej i praktycznej, którą uzyskasz uczestnicząc w naszych kursach pomożemy Ci także zaistnieć na rynku dzięki naszemu wsparciu. Stworzyliśmy progam, który ma za zadanie pomóc Ci postawić pierwsze kroki i z czasem osiągnąć sukces w nowym zawodzie. Oto on:

Krok 1: ZDOBĄDŹ KWALIFIKACJE

 

Dzięki naszym kursom zdobędziesz kwalifikacje w wybranym temacie. Otrzymasz certyfikat oraz zaświadczenia ukończenia profesjonalnego szkolenia. Jedno zaświadczenie jest międzynarodowe i dwujęzyczny certyfikat, którym możesz posługiwać się na całym świecie. Od nas otrzymujesz dokumenty w języku polskim i angilskim. Jeżeli potrzebujesz także w innym języku wystawimy za dodatkową opłatą 20 zł.

certyfikat ukończenia kursu penelope.png

Krok 2: ZACZNIJ PRACĘ

 

Po ukończeniu naszego szkolenia możesz poszukać pracy w salonie, bądż otworzyć włąsną działalność. Możemy pomóc Ci w podjęciu decyzji oraz służymy pomocą przy otwarciu własnej działalności.

Jeśli potrzebujesz miejsca żeby przyjmować klientki oferujemy stanowiska do wynajęcia na godziny. To dobra opcja na początek, żeby zdobyć bazę klientów.

Krok 3: REKLAMUJ SIĘ

 

Aby osiągnąć sukces w zawodzie musisz być zauważony.

Jak to zrobić? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę:

 

1. Projekt imiennej wizytówki 

  •     w formie cyfrowej do druku 50 zł *

  •     100 gotowych 150 zł *

 

2. Strona www

  •     gotowa strona internetowa z Twoją ofertą i portfolio cena do uzgodnienia z naszym grafikiem

 

3. Potrfolio

  •    możesz zamówić u nas indywidualną profesjonalną sesję zdjęciową i powiększyć swoje portwolio cena od 100 zł/

 

4. Media społecznościowe

  •    Pakiet gotowych grafik do postów na fb i insta oraz relacje. 20 zł/1 grafika *, 35 zł/ 1 film *

Kolorowe puste kartki papieru

Krok 4: DOSZKALAJ SIĘ

 

Wiemy jak ważne jest rozszerzanie swoich kwalifikacji, dlatego na każdy kolejny kurs w naszej szkole otrzymasz 10% rabatu. Rozwijaj swoje umiejętności i poszerzaj wiedzę. Skonsultuj się z nami a podpowiemy Ci, które kursy warto zrobić, żeby wybić się na rynku.

Krok 5: WYGLĄDAJ PROFESJONALNIE 

 

Aby osiągnąć sukces musisz się dobrze prezentowa, bo pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Dla wszystkich naszych absolwentów chcących coś zmienić w swoim wyglądzie i dla osób które uważają, że potrzebóją nowego wizerunku oferujemy 10% rabatu na usługi z zakresu kreowania wizerunku wykonane przez naszych instruktorów.

* cena netto

modelka
bottom of page