MAKIJAŻ CODZIENNY W ZGODZIE
Z NATURĄ

Nasze jednodniowe szkolenie "Makijaż Codzienny w Zgodzie z Naturą" zostało stworzone z myślą o wszystkich, którzy pragną nauczyć się tworzyć piękny, naturalny makijaż, podkreślający indywidualne piękno bez obciążania skóry szkodliwymi substancjami. Jest to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie prostotę, naturalność oraz chcą poznać tajniki ekologicznego podejścia do makijażu. Szkolenie łączy teorię z praktyką, umożliwiając uczestnikom zdobycie solidnych umiejętności i wiedzy, które można natychmiast zastosować w codziennym życiu.

Program Szkolenia:

Teoria Makijażu Naturalnego

• Zrozumienie różnic między makijażem naturalnym a tradycyjnym.

• Wybór odpowiednich produktów – jak czytać etykiety i unikać szkodliwych substancji.

• Znaczenie pielęgnacji skóry jako podstawy do idealnego makijażu.

Warsztaty Praktyczne: Podstawy Makijażu Naturalnego

• Przygotowanie skóry do makijażu – czyszczenie, tonizowanie, nawilżanie.

• Dobór kolorystyczny – jak wybierać odcienie podkładów, cieni, róży do naturalnego typu urody.

• Aplikacja produktów naturalnych – techniki nakładania dla osiągnięcia efektu "no makeup" makeup.

Zaawansowane Techniki i Triki Makijażowe

• Modelowanie twarzy przy użyciu naturalnych produktów.

• Naturalny makijaż oczu i ust – jak podkreślić bez przesady.

• Utrwalanie makijażu naturalnymi środkami.

Personalizacja i Indywidualne Konsultacje

• Indywidualne sesje z trenerem – personalizacja technik i dobór produktów.

• Pytania i odpowiedzi – rozwiązanie wszelkich wątpliwości.

Efekty Szkolenia:

Uczestnicy szkolenia "Makijaż Codzienny w Zgodzie z Naturą" zyskają kompleksową wiedzę na temat ekologicznego podejścia do makijażu, nauczą się wybierać i stosować naturalne kosmetyki, a także opanują techniki tworzenia subtelnego, codziennego makijażu. Dzięki praktycznym warsztatom, każdy uczestnik będzie mógł samodzielnie wykonać naturalny makijaż, idealnie dopasowany do swojego typu urody, podkreślający jego atuty i w harmonii z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Informacje praktyczne:

• Data: sobota 20.07.2024

• Lokalizacja: Pocztowa 10, Szczecin

• Czas trwania: 1 dzień (ok. 6 godzin)

• Cena: 199 zł

• Materiały: Wszystkie potrzebne składniki i materiały zostaną zapewnione.

20240307_184941_0000.png
20240307_193249_0000.png

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY

Dziękujemy za rejestrację na nasze wydarzenie. Do zobaczenia!