top of page
pilnik do paznokci

KURSY STYLIZACJI PAZNOKCI

Różowe paznokcie

Nasze kursy stylizacji paznokci skierowane są zarówno dla osób nie posiadających wiedzy oraz doświadczenia w tej dziedzinie, jak i tych którzy pierwsze kroki maja już za sobą.


Kursy maja za zadanie przygotować do pracy stylisty paznokci od strony teoretycznej jak i praktycznej. Udostępniamy niezbędne narzędzia pracy oraz profesjonalne kosmetyki. Na kursie poznasz rożne techniki stylizacji paznokci, triki które ułatwią Ci pracę oraz nauczysz się jak dobierać odpowiednie produkty dla potrzeb twoich klientów.

wypielęgnowane ręce
24-pcs-lot-Fashion-Full-Cover-False-Nail

KURS STYLISTA PAZNOKCI

Na kursie Stylista Paznokci dowiesz się jak profesjonalnie wykonywać stylizację paznokci. Zostaniesz przygotowana do pracy stylistki paznokci. Poznasz zasady higieny pracy w gabinecie, nauczymy Cię zasad etyki, ergonomii, pracy z klientką. Poznasz choroby skóry i płytki paznokcia, jakie są wskazania i przeciwwskazania do wykonania stylizacji paznokci. Nauczymy Cię kompleksowej stylizacji paznokci, pracy z frezarką. Samodzielnie będziesz wykonywać manicure japoński, hybrydowy, przedłużać paznokcie na formie. Poznasz różne techniki stylizacji i sposoby zdobień paznokci. Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy.

Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz międzynarodowy certyfikat dwujęzyczny, zaświadczenie o ukończeniu kursu, zaświadczenie o ukończeniu kursu w języku angielskim. 

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5 - DNIOWY

Cena: 3 300 zł

Sztuka zdobienia paznokci

KURS ZDOBIENIA PAZNOKCI - NAIL ART

Zastanawiałaś się czasami jak pięknie wyglądają paznokcie z namalowaną koronką. Nie wiesz jak ja zrobić ? Potrzebujesz tylko krótkiego kursu ze zdobień paznokci przy użyciu pióra kaligraficznego. Co to jest pióro kaligraficzne nie martw się wszystkiego dowiesz się na kursie.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 1 - DNIOWY

Cena: 1 400 zł

Jasny manicure i szminka

KURS HYBRYDOWE PAZNOKCIE

Hybrydowy manicure szał ostatnich lat. Idealnie trwały manicure który utwardzi twoje paznokcie. Nie wiesz jak zrobić hybrydowe pazurki? Nie martw się na naszym jednio dniowym kursie hybrydowe paznokcie nauczysz się jak zrobić piękne i popularne paznokcie przy użyciu hybrydowych lakierów.

 

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 1 - DNIOWY

Cena: 1 400 zł

różowy Banana
Makijaż oczu zadymionych
Pedicure
Pedicure

KURS ŻELOWE PAZNOKCIE

Dążysz do robienia idealnych żelowych paznokci. Super jesteś na dobrej drodze na naszym jednio dniowym kursie żelowe paznokcie nauczysz się jak zrobić piękne, popularne, znakomite paznokcie przy użyciu żeli. Profesjonalny nauczyciel pomoże Ci podnieść Twoje kwalifikacje.

 

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 3 - DNIOWY

Cena: 2 500 zł

KURS AKRYLGEL PAZNOKCIE

Akrygel paznokcie super nowa metoda na utwardzanie paznokci. Oglądałaś różne filmy na YouTubie, nie są jasne wiem coś o tym dlatego nie trać czasu zapisz się na nasz jedno dniowy kurs akrygel paznokcie. Jak je zrobić krok po kroku dowiesz się na naszym kursie .Profesjonalny nauczyciel pomoże Ci podnieść Twoje kwalifikacje. 

 

Kurs w systemie indywidualnym

KURS  3 - DNIOWY

Cena: 2 500 zł

KURS PIELĘGNACJI STÓP

Na naszym jednodniowym kursie Pielęgnacji stóp nauczymy Cię jak wykonywać pedicure kosmetyczny przy użyciu frezarki. Jak pokryć naturalną płytkę paznokcia żelem, akrylem czy hybrydą. Każda kobieta pragnie mieć piękne stopy dlatego usługa ta jest obecnie bardzo popularna. Profesjonalny nauczyciel pomoże Ci podnieść Twoje kwalifikacje.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 1 - DNIOWY

Cena: 1 500 zł

KURS PEDICURE SPA Z MASAŻEM I REFLEKSOTERAPIĄ

Na naszym dwudniowym kursie Pielęgnacji stóp nauczymy Cię jak wykonywać pedicure kosmetyczny przy użyciu frezarki. Nauczysz się jak wykonać masaż stóp, refleksoterapię z zabiegiem Spa na stopy. Każda kobieta pragnie mieć piękne stopy, dlatego usługa ta jest obecnie bardzo popularna. Profesjonalny nauczyciel pomoże Ci podnieść Twoje kwalifikacje. 

Podczas kursu poznasz dwa zabiegi, które możesz wykonywać podczas zabiegu rozszerzonego lub osobno. Poznasz również podstawowe zagadnienia podologiczne.

 

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 1 - DNIOWY                        

Cena: 1 100 zł                               

​KURS 2 - DNIOWY                        

Cena: 1 600 zł                               

bottom of page