KURSY W PENELOPE DOSTĘPNE SĄ NA RATY W SYSTEMIE SANTANDER

Teraz odpłatność za kursy rozłożysz na raty. Możesz rozbić cenę za kurs nawet na 3 lata lub więcej i spłacać minimalne kwoty poniżej 50 zł miesięcznie. Raty spłacać będziesz z zysków osiągniętych w nowym wyuczonym u nas zawodzie.  

Kurs Stylista Paznokci

Na kursie Stylista Paznokci dowiesz się jak profesjonalnie wykonywać stylizację paznokci. Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy. Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz międzynarodowy certyfikat dwujęzyczny, zaświadczenie o ukończeniu kursu, zaświadczenie o ukończeniu kursu w języku angielskim. 

Kurs indywidualny

Cena:  2.500 zł - kurs 5 dniowy

Kurs zdobienia paznokci

Zastanawiałaś się czasami jak pięknie wyglądają paznokcie z namalowaną koronką. Nie wiesz jak ja zrobić ? Potrzebujesz tylko krótkiego kursu ze zdobień paznokci przy użyciu pióra kaligraficznego. Co to jest pióro kaligraficzne nie martw się wszystkiego dowiesz się na kursie.

 

Kurs indywidualny

Cena:  1.000 zł - kurs 1 dniowy

Kurs Hybrydowe paznokcie

Hybrydowy manicure szał ostatnich lat. Idealnie trwały manicure który utwardzi twoje paznokcie. Nie wiesz jak zrobić hybrydowe pazurki? Nie martw się na naszym jednio dniowym kursie hybrydowe paznokcie nauczysz się jak zrobić piękne i popularne paznokcie przy użyciu hybrydowych lakierów.

 

Kurs indywidualny

Cena:  1.000 zł - kurs 1 dniowy

Kurs Żelowe paznokcie

Dążysz do robienia idealnych żelowych paznokci. Super jesteś na dobrej drodze na naszym jednio dniowym kursie żelowe paznokcie nauczysz się jak zrobić piękne, popularne, znakomite paznokcie przy użyciu żeli. Profesjonalny nauczyciel pomoże Ci podnieść Twoje kwalifikacje.

 

Kurs indywidualny

Cena:  1.800 zł - kurs 3 dniowy

Kurs Akrylowe paznokcie

Akrylowe paznokcie super trwałe i mocne. Oglądałaś różne filmy na YouTubie, nie są jasne wiem coś o tym dlatego nie trać czasu zapisz się na nasz jedno dniowy kurs akrylowe paznokcie. Jak je zrobić krok po kroku dowiesz się na naszym kursie .Profesjonalny nauczyciel pomoże Ci podnieść Twoje kwalifikacje. 

 

Kurs indywidualny

Cena:  1.800 zł - kurs 3 dniowy

Kurs Akrygel paznokcie

Akrygel paznokcie super nowa metoda na utwardzanie paznokci. Oglądałaś różne filmy na YouTubie, nie są jasne wiem coś o tym dlatego nie trać czasu zapisz się na nasz jedno dniowy kurs akrygel paznokcie. Jak je zrobić krok po kroku dowiesz się na naszym kursie .Profesjonalny nauczyciel pomoże Ci podnieść Twoje kwalifikacje. 

 

Kurs indywidualny

Cena:  1.800 zł - kurs 3 dniowy

Kurs Pielęgnacji stóp

Na naszym jednodniowym kursie Pielęgnacji stóp nauczymy Cię jak wykonywać pedicure kosmetyczny przy użyciu frezarki. Jak pokryć naturalną płytkę paznokcia żelem, akrylem czy hybrydą. Każda kobieta pragnie mieć piękne stopy dlatego usługa ta jest obecnie bardzo popularna. Profesjonalny nauczyciel pomoże Ci podnieść Twoje kwalifikacje.

 

Kurs indywidualny

Cena:  1.000 zł - kurs 1 dniowy

Kurs Pedicure Spa z masażem i refleksoterapią

Na naszym dwudniowym kursie Pielęgnacji stóp nauczymy Cię jak wykonywać pedicure kosmetyczny przy użyciu frezarki. Nauczysz się jak wykonać masaż stóp, refleksoterapię z zabiegiem Spa na stopy. Każda kobieta pragnie mieć piękne stopy, dlatego usługa ta jest obecnie bardzo popularna. Profesjonalny nauczyciel pomoże Ci podnieść Twoje kwalifikacje. 

Podczas kursu poznasz dwa zabiegi, które możesz wykonywać podczas zabiegu rozszerzonego lub osobno. Poznasz również podstawowe zagadnienia podologiczne.

 

Kurs indywidualny

Cena:  1 100 zł - kurs 1 dniowy

Cena:  1 600 zł - kurs 2 dniowy

Sekretatariat:

 

pon-pt 10:00 - 18:00

sob: nieczynne informacji udzielamy telefonicznie lub meilowo

KONTAKT

 

Penelope Akademia Wizerunku Mirosław Rzeszut

NIP 8811279767

REGON 360801155

ul. Pocztowa 10
70-360 Szczecin

kom: 505 089 671

email: info@penelope.edu.pl

  • Facebook Basic Black
  • Black Google+ Icon

© 2021 by Anita Kobierska