Kurs zdobienia paznokci przy uzyciu piora kaligraficznego

Zastanawiałaś się czasami jak pięknie wyglądają paznokcie z namalowaną koronką. Nie wiesz jak ją zrobić ? Potrzebujesz tylko krótkiego kursu ze zdobień paznokci przy użyciu pióra kaligraficznego. Co to jest pióro kaligraficzne nie martw się wszystkiego dowiesz się na kursie. Profesjonalny nauczyciel pomoże Ci podnieść Twoje kwalifikacje ze zdobień na wyższy poziom.

Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy. Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu. 90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

Kurs indywidualny

Czas: 11 godziny szkoleniowe

Czas:  8 godziny zegarowe

Cena: 1.000 zł

Nauczysz się między innymi:

• Jak uzyskać piękne efekty.

• Jak używac pióra kaligraficznego.

• Jak zdobić paznokcie - przykładowe wzory zdobień.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.