top of page
Artysta makijażysta

KURS WIZAŻU W SZCZECINIE

Modele makijażu

Teraz odpłatność za kursy rozłożysz na raty. Możesz rozbić cenę za kurs nawet na 3 lata lub więcej i spłacać minimalne kwoty poniżej 50 zł miesięcznie. Raty spłacać będziesz z zysków osiągniętych w nowym wyuczonym u nas zawodzie.

Makeup Products_edited.jpg
Kobieta w czerni

Marzysz o zostaniu Wizażystą? O byciu Makeup Artist. To wspaniały zawód dający wiele swobody i możliwości. Jeśli jesteś osobą, która szuka profesji dającej satysfakcję i niezależność to jest to zawód dla Ciebie.

Stworzyliśmy kursy, które dają gwarancję tego, że nauczysz się sztuki wizażu od podstaw, a po zakończonym szkoleniu będziesz gotowa/y do pracy. WSZYSTKIE NASZE KURSY MAKIJAŻU SĄ PROWADZONE W SYSTEMIE 1:1. Tylko Ty i edukator, dzięki czemu czas, który poświęcisz na naukę będzie w 100% wykorzystany. CAŁA UWAGA INSTRUKTORA SKUPIA SIĘ NA TOBIE. To sprawia że nasze szkolenia są WYJĄTKOWO EFEKTYWNE.

Nasze kursy makijażu skierowane są zarówno dla osób nieposiadających wiedzy oraz doświadczenia w dziedzinie makijażu, jak i tych którzy pierwsze kroki mają już za sobą.


Kursy mają za zadanie przygotować do pracy wizażysty od strony teoretycznej jak i praktycznej. Udostępniamy niezbędne narzędzia pracy oraz profesjonalne kosmetyki. Na kursie poznasz rożne techniki wykonywania makijażu, triki które ułatwią Ci pracę oraz nauczysz się jak dobierać odpowiednie kosmetyki dla potrzeb twoich klientów.

I jeszcze jedna dobra rzecz wynikająca z kursu indywidualnego - termin dostosowujemy do Twoich potrzeb.

różowy makijaż
model M?

KURS WIZAŻYSTA ARTYSTA

Na naszym zawodowym idywidualnym kursie wizażysta artysta dowiesz się jak profesjonalnie wykonywać każdy rodzaj makijażu. Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy. Pracujemy na profesjonalnych wysokiej klasy kosmetykach. Pod okiem doświadczonego edukatora poznasz tajniki makeupu. Zostań Makeup Artist już dziś.

 

Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu w języku polskim i angielskim. Nasze certyfikaty uznawane są w całej Europie.

Otrzymasz zniżkę na każdy kolejny kurs w wysokości 10% wartości kursu.

 

Kurs w systemie indywidualnym                                                         

KURS 5-DNIOWY

Cena:  3 300 zł 

KURS 3-DNIOWY

Cena:  2 500 zł 

INTENSYWNY KURS MAKIJAŻU

Na kursie Makijażu dowiesz się jak profesjonalnie wykonywać wybrane przez siebie dwa rodzaje makijażu. do wyboru makijaż dzienny, makijaż wieczorowy, makijaż ślubny, makijaż smokey, makijaż glow. Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy. Pracujemy na profesjonalnych wysokiej klasy kosmetykach.

Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu w języku polskim i angielskim.

Otrzymasz zniżkę na każdy kolejny kurs w wysokości 10% wartości kursu. 

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 1-DNIOWY

Cena:  1 500 zł 

bottom of page