Przystojny mężczyzna Dziewczyna
Fashion Model in Red Dress

KURSY W PENELOPE DOSTĘPNE SĄ NA RATY W SYSTEMIE SANTANDER

Teraz odpłatność za kursy rozłożysz na raty. Możesz rozbić cenę za kurs nawet na 3 lata lub więcej i spłacać minimalne kwoty poniżej 50 zł miesięcznie. Raty spłacać będziesz z zysków osiągniętych w nowym wyuczonym u nas zawodzie.  

Kurs stylista ubioru

Na tym kursie z zakresu stylizacji ubioru dowiesz się jak dobierać fasony ubrań do sylwetki i kolory do typu kolorystycznego urody. Zrozumiesz różnicę pomiędzy modą i stylem. Nauczysz się kompletować idealne zestawy ubraniowe na każdą okazję.

Kurs indywidualny

 

Cena:  2 500 zł kurs 5 dniowy (po 8 godzin dziennie)

Cena:  2 300 zł kurs 5 dniowy (po 6 godzin dziennie)

Cena:  1 800 zł Kurs 3 dniowy (po 8 godzin dziennie)

Kurs Doradca Wizerunku i Stylista Sylwetki

Stylista Sylwetki to najbardziej poszukiwana osoba na rynku pracy. Dobry stylista jest reżyserem sesji zdjęciowych, wizerunku klienta, marki. 

Jest partnerem firm odzieżowych, projektantów, pokazów mody i doradcom personalnym.

Kierunek Stylista Sylwetki  to nie tylko kreowanie Wizerunku to innowacyjny kierunek, który przez połączenie wykładów, ćwiczeń i warsztatów sprawia, że każdy absolwent dostaje kompletną wiedzę i praktykę – niezbędną do wykonywania zawodu. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą budować wizerunek klienta jak i swój własny.

Nauka w „Penelope” to połączenie nauki o zdrowym odżywianiu, utrzymaniu prawidłowej masy ciała, proporcji i utrzymaniu prawidłowej sylwetki z praktyką. Zajęcia prowadzone są przez kadrę doświadczonych profesjonalistów.

 

 

Warunkiem ukończenia kursu jest uzyskanie oceny pozytywnej z egzaminu końcowego, przygotowanie indywidualnego lub grupowego Projektu Dyplomowego z zakresu Stylizacji Sylwetki.

Czas:  64 godziny kurs 8 dniowy (po 8 godzin dziennie)

Cena: 3 300 kurs indywidualny

Cena: 2 500 Kurs grupowy

Kurs kreator wizerunku

Na kursie kreator wizerunku dowiesz się dobierać garderobę, retuszować sylwetkę i wypracowywać nowy styl. Nauczysz się wykonywać odpowiedni makijaż i fryzurę pasujący do danej postaci.

Zapewniamy wszystkie materiały do pracy. Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu.

Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu w języku polskim i angielskim. 90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

Kurs indywidualny

 

Cena:  6 000 zł kurs 15 dniowy

Kurs “W co się ubierać”

Zastanawiasz się każdego dnia co na siebie włożyć żeby wyglądać najlepiej jak to możliwe? Na naszym jednodniowym kursie poznasz zasady doboru stroju dopasowanego do Twojej sylwetki. Dowiesz się jakie kolory najlepiej do Ciebie pasują. Czego unikać, a co warto nosić, aby wyeksponować Twoje atuty

Kurs indywidualny

 

Cena:  800 zł kurs 1 dniowy

Kurs “Jak skompletować idealną garderobę”

Wyobraź sobie sytuację kiedy rano wyciągasz kilka dowolnych rzeczy z szafy i wszystko do siebie idealnie pasuje. Nie musisz zastanawiać się co z czym połączyć, każdy zestaw będzie idealny. Na naszym 4 godzinnym kursie poznasz tajniki tworzenia idealnej garderoby. Dowiesz się jak łączyć kolory i fasony. Poznasz zasady wyboru ubrań i dodatków, tak aby wszystko ze sobą idealnie grało. Będziesz wiedziała jakie rzeczy powinny znaleść się w Twoje szafie.

Kurs indywidualny

 

Cena:  550 zł kurs 1 dniowy

Kurs stylizacji “Wyglądaj jak profesjonalista”

Nie wiesz co ubierać, aby wyglądać profesjonalnie w Twojej pracy. Różne zawody wymagają różnego wyglądu. Na naszym 4 godzinnym kursie dowiesz się co nosić do pracy w biurze, co ubrać na rozmowę kwalifikacyjną. Co wybrać na rozmowę biznesową. Nauczysz się jak kompletować garderobę na bardziej formalne i mniej formalne okazje. Poznasz zasady biznesowego “savoir vivre”.

Kurs indywidualny

 

Cena:  550 zł kurs 1 dniowy

Sekretatariat:

 

pon-pt 10:00 - 18:00

sob: nieczynne informacji udzielamy telefonicznie lub meilowo

KONTAKT

 

Penelope Akademia Wizerunku Mirosław Rzeszut

NIP 8811279767

REGON 360801155

ul. Pocztowa 10
70-360 Szczecin

kom: 505 089 671

email: info@penelope.edu.pl

  • Facebook Basic Black
  • Black Google+ Icon

© 2021 by Anita Kobierska