top of page
Ubrania wiszące

KURSY STYLIZACJI UBIORU

Wieszak na ubrania

Nasze kursy stylizacji ubioru skierowane są zarówno dla osób nie posiadających wiedzy oraz doświadczenia w tej dziedzinie, jak i tych którzy pierwsze kroki maja już za sobą.


Kursy maja za zadanie przygotować do pracy stylisty ubioru od strony teoretycznej jak i praktycznej. Udostępniamy niezbędne narzędzia pracy oraz profesjonalne kosmetyki. Na kursie poznasz zasady stylizacji ubioru. Dowiesz się jak stworzyć idealny wizerunek dostosowany do potrzeb klienta.

Codzienne ubrania

Teraz odpłatność za kursy rozłożysz na raty. Możesz rozbić cenę za kurs nawet na 3 lata lub więcej i spłacać minimalne kwoty poniżej 50 zł miesięcznie. Raty spłacać będziesz z zysków osiągniętych w nowym wyuczonym u nas zawodzie.

Zakupy na ubrania

KURS STYLISTA UBIORU

Na tym kursie z zakresu stylizacji ubioru dowiesz się jak dobierać fasony ubrań do sylwetki i kolory do typu kolorystycznego urody. Zrozumiesz różnicę pomiędzy modą i stylem. Nauczysz się kompletować idealne zestawy ubraniowe na każdą okazję.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 3-DNIOWY

Cena:  2 500 zł

KURS 5-DNIOWY

Cena:  3 000 zł 

Two Men

KURS DORADCA WIZERUNKU I STYLISTA SYLWETKI

Stylista Sylwetki to jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów na rynku pracy. Dobry stylista jest reżyserem sesji zdjęciowych, wizerunku klienta, marki. 

Jest partnerem firm odzieżowych, projektantów, pokazów mody i doradcom personalnym.

Kierunek Stylista Sylwetki  to nie tylko kreowanie Wizerunku to innowacyjny kierunek, który przez połączenie wykładów, ćwiczeń i warsztatów sprawia, że każdy absolwent dostaje kompletną wiedzę i praktykę – niezbędną do wykonywania zawodu. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą budować wizerunek klienta jak i swój własny.

Nauka w „Penelope” to połączenie nauki o zdrowym odżywianiu, utrzymaniu prawidłowej masy ciała, proporcji i utrzymaniu prawidłowej sylwetki z praktyką. Zajęcia prowadzone są przez kadrę doświadczonych profesjonalistów.

 

Warunkiem ukończenia kursu jest uzyskanie oceny pozytywnej z egzaminu końcowego, przygotowanie indywidualnego lub grupowego Projektu Dyplomowego z zakresu Stylizacji Sylwetki.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 8-DNIOWY

Cena:  4 300 zł 

KURS "W CO SIĘ UBIERAĆ"

Zastanawiasz się każdego dnia co na siebie włożyć żeby wyglądać najlepiej jak to możliwe? Na naszym jednodniowym kursie poznasz zasady doboru stroju dopasowanego do Twojej sylwetki. Dowiesz się jakie kolory najlepiej do Ciebie pasują. Czego unikać, a co warto nosić, aby wyeksponować Twoje atuty.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 1-DNIOWY

Cena:  1 500 zł

Dobrze zorganizowana szafa

KURS "JAK SKOMPLETOWAĆ IDEALNĄ GARDEROBĘ"

Wyobraź sobie sytuację kiedy rano wyciągasz kilka dowolnych rzeczy z szafy i wszystko do siebie idealnie pasuje. Nie musisz zastanawiać się co z czym połączyć, każdy zestaw będzie idealny. Na naszym 4 godzinnym kursie poznasz tajniki tworzenia idealnej garderoby. Dowiesz się jak łączyć kolory i fasony. Poznasz zasady wyboru ubrań i dodatków, tak aby wszystko ze sobą idealnie grało. Będziesz wiedziała jakie rzeczy powinny znaleść się w Twoje szafie.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 1-DNIOWY

Cena:  1 000 zł

Kobieta w czerwieni

KURS STYLIZACJI BIZNESOWE"WYGLĄDAJ JAK PROFESJONALISTA"

Nie wiesz co ubierać, aby wyglądać profesjonalnie w Twojej pracy. Różne zawody wymagają różnego wyglądu. Na naszym 4 godzinnym kursie dowiesz się co nosić do pracy w biurze, co ubrać na rozmowę kwalifikacyjną. Co wybrać na rozmowę biznesową. Nauczysz się jak kompletować garderobę na bardziej formalne i mniej formalne okazje. Poznasz zasady biznesowego “savoir vivre”.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 1-DNIOWY

Cena:  1 000 zł

bottom of page