Kurs “Jak skompletować idealną garderobę”

Wyobraź sobie sytuację kiedy rano wyciągasz kilka dowolnych rzeczy z szafy i wszystko do siebie idealnie pasuje. Nie musisz zastanawiać się co z czym połaczyć, każdy zestaw będzie idealny. Na naszym 4 godzinnym kursie poznasz tajniki tworzenia idealnej garderoby. Dowiesz się jak łaczyc kolory i fasony. Poznasz zasady wyboru ubrań i dodatków, tak aby wszystko ze sobą idealnie grało. Będziesz wiedziała jakie rzeczy powinny znaleść się w Twoje szafie.

Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy. Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu.

Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu. 90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

Kurs indywidualny

Czas:   6 godziny szkoleniowych

Czas:   4 godziny zegarowych

Cena:  550 zł

Nauczysz się miedzy innymi:

• Jaki elementy garderoby powinny się znaleźć w Twojej szafie.

• Jak dobierać ubrania żeby do siebie pasowały.

• Jakie kolory dobierać

• Jakimi zasadami powinnaś się kierować dobierając elementy garderoby.

• Co warto mieć w szafie a  czego nie.

• Ile ubrań i dodatków powinnaś mieć w szafie.

• Jak tworzyć zestawy.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom