20240307_193111_0000.png

KOSMETYKAMI NATURALNYM

20240307_182624_0000.png

Opis szkolenia:

Odkryj sekrety naturalnej pielęgnacji włosów z naszym jednodniowym szkoleniem, które oferuje praktyczne i ekologiczne podejście do dbania o włosy. Zanurz się w świecie naturalnych składników i naucz się, jak wykorzystać moc produktów jadalnych oraz olejków, aby stworzyć własne, domowe kosmetyki do włosów. Ten kurs jest idealny dla każdego, kto pragnie przejść na ekologiczny styl życia, minimalizując jednocześnie swój wpływ na środowisko, a także poprawić zdrowie i wygląd włosów w sposób całkowicie naturalny.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do osób poszukujących alternatywy dla komercyjnych produktów do pielęgnacji włosów, pragnących nauczyć się, jak wykorzystać naturalne, organiczne składniki dostępne w domu do tworzenia skutecznych i bezpiecznych kosmetyków. Idealne dla entuzjastów zdrowego trybu życia, ekologów, a także profesjonalistów z branży beauty, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę o ekologiczne usługi.

Co zyskasz uczestnicząc w szkoleniu?

• Zrozumienie korzyści z naturalnej pielęgnacji włosów: Poznasz zalety stosowania naturalnych produktów w porównaniu do konwencjonalnych kosmetyków.

• Wiedzę o składnikach: Dowiesz się, które jadalne produkty i olejki są najlepsze dla różnych typów włosów i jak je bezpiecznie stosować.

• Umiejętności tworzenia kosmetyków: Nauczysz się, jak samodzielnie przygotować szampony, odżywki, maski i inne produkty do pielęgnacji włosów.

• Praktyczne porady: Otrzymasz cenne wskazówki dotyczące aplikacji, częstotliwości stosowania i przechowywania domowych kosmetyków.

Program szkolenia:

• Wprowadzenie do naturalnej pielęgnacji włosów: Korzyści zdrowotne i ekologiczne.

• Poznaj swoje włosy: Jak identyfikować typy włosów i dostosować do nich pielęgnację.

• Składniki z twojej kuchni: Przegląd produktów jadalnych i olejków używanych w domowych kosmetykach.

• Warsztaty DIY: Praktyczne tworzenie naturalnych kosmetyków do włosów – szampony, odżywki, maski, serum.

• Aplikacja i pielęgnacja: Jak stosować domowe kosmetyki dla najlepszych efektów.

• Q&A z ekspertami: Sesja pytań i odpowiedzi, podczas której będziesz mógł rozwiać swoje wątpliwości.

Informacje praktyczne:

• Data: sobota 08.06.2024 godz. 10:30

• Lokalizacja: Pocztowa 10, Szczecin

• Czas trwania: 1 dzień (ok. 6 godzin)

• Cena: 199 zł Teraz cena promocyjna: 99 zł

• Materiały: Wszystkie potrzebne składniki i materiały zostaną zapewnione.

Dołącz do Nas!

To szkolenie to nie tylko świetna okazja do nauczenia się, jak tworzyć własne, naturalne kosmetyki do włosów, ale także sposób na włączenie się w ruch na rzecz bardziej zrównoważonego i ekologicznego trybu życia. Nie przegap szansy na odkrycie, jak proste i satysfakcjonujące może być stosowanie domowej roboty, organicznych produktów do pielęgnacji włosów. Zapisz się już dziś i zacznij swoją przygodę z naturalną pielęgnacją!

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY

Dziękujemy za rejestrację na nasze wydarzenie. Do zobaczenia!