top of page
Kobieta ma na sobie duże kolczyki

KURSY KREOWANIA WIZERUNKU

Raty

Teraz odpłatność za kursy rozłożysz na raty. Możesz rozbić cenę za kurs nawet na 3 lata lub więcej i spłacać minimalne kwoty poniżej 50 zł miesięcznie. Raty spłacać będziesz z zysków osiągniętych w nowym wyuczonym u nas zawodzie.

Nasze kursy kreowania wizerunku skierowane są zarówno dla osób nie posiadających wiedzy oraz doświadczenia w tej dziedzinie, jak i tych którzy pierwsze kroki maja już za sobą.


Kursy maja za zadanie przygotować do pracy kreatora wizerunku od strony teoretycznej jak i praktycznej. Udostępniamy niezbędne narzędzia pracy oraz profesjonalne kosmetyki. Na kursie poznasz zasady kreowania wizerunku uwzględnijące dobór i wykonanie makijażu, dobór garderoby oraz dobór i wykonanie fryzury. Dowiesz się jak stworzyć idealny wizerunek dostosowany do potrzeb klienta.

Trying on Heels
Best Man
Szczęśliwa kobieta

KURS KREATOR WIZERUNKU - KURS KOMPLEKSOWY

Na kursie kreator wizerunku dowiesz się jak dobierać garderobę, retuszować sylwetkę i wypracowywać nowy styl. Nauczysz się wykonywać odpowiedni makijaż i fryzurę pasujący do danej osoby.

Zapewniamy wszystkie materiały do pracy. Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu.

Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim,  oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu w języku polskim i angielskim.

 

90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 15-DNIOWY

Cena:  8 000 zł

Panna młoda

KURS KREOWANIA WIZERUNKU PANNY MŁODEJ

Na kursie  dowiesz się jak profesjonalnie wykonywać ślubny makijaż i fryzurę oraz jak pomóc w doborze idealnej sukni ślubnej i dodatków.

Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy. Każdy kursant otrzymuje prospekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu.

 

Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu, zaświadczenie ukończenia kursu w języku angielskim. Nasze certyfikaty uznawane są w całej Europie.

Otrzymasz zniżkę na każdy kolejny kurs w wysokości 10% wartości kursu.

90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

 

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Cena:  5 000 zł

bottom of page