top of page
Kobieta ma na sobie duże kolczyki

KURSY KREOWANIA WIZERUNKU

Nasze kursy kreowania wizerunku skierowane są zarówno dla osób nie posiadających wiedzy oraz doświadczenia w tej dziedzinie, jak i tych którzy pierwsze kroki maja już za sobą.


Kursy maja za zadanie przygotować do pracy kreatora wizerunku od strony teoretycznej jak i praktycznej. Udostępniamy niezbędne narzędzia pracy oraz profesjonalne kosmetyki. Na kursie poznasz zasady kreowania wizerunku uwzględnijące dobór i wykonanie makijażu, dobór garderoby oraz dobór i wykonanie fryzury. Dowiesz się jak stworzyć idealny wizerunek dostosowany do potrzeb klienta.

Trying on Heels
Best Man

Teraz odpłatność za kursy rozłożysz na raty. Możesz rozbić cenę za kurs nawet na 3 lata lub więcej i spłacać minimalne kwoty poniżej 50 zł miesięcznie. Raty spłacać będziesz z zysków osiągniętych w nowym wyuczonym u nas zawodzie.

Szczęśliwa kobieta

KURS KREATOR WIZERUNKU - KURS KOMPLEKSOWY

Na kursie kreator wizerunku dowiesz się dobierać garderobę, retuszować sylwetkę i wypracowywać nowy styl. Nauczysz się wykonywać odpowiedni makijaż i fryzurę pasujący do danej osoby.

Zapewniamy wszystkie materiały do pracy. Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu.

Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu w języku polskim i angielskim. 90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 15-DNIOWY

Cena:  6 000 zł

Panna młoda

KURS KREOWANIA WIZERUNKU PANNY MŁODEJ

Na kursie  dowiesz się jak profesjonalnie wykonywać ślubny makijaż i fryzurę oraz jak pomóc w doborze idealnej sukni ślubnej i dodatków.

Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy. Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu.

 

Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu, zaświadczenie ukończenia kursu w języku angielskim. Nasze certyfikaty uznawane są w całej Europie.

Otrzymasz zniżkę na każdy kolejny kurs w wysokości 10% wartości kursu.

90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

 

Kurs w systemie indywidualnym

KURS 5-DNIOWY

Cena:  3 000 zł

bottom of page