top of page
Online Study

KURSY ONLINE

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich chcących poszerzać swoje kwalifikacje. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu razem z instruktorami opracowaliśmy autorski program nauczania zdalnego. Teraz wybrane nasze kursy możesz odbyć w systemie online bądź hybrydowym. 

 

Dodatkowo wszystkie nasze kursy są dostępne w systemie ratalnym, tak aby jeszcze bardziej ułatwić możliwość przystąpienia do kursu.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt. Opowiemy o szczegółach.

 

Naszym celem jest profesjonalne szkolenie osób, które chcą się dokształcać lub zmienić swoje kwalifikacje i sprawdzić się w nowym zawodzie, a także pragną realizować swoje pasje.

Zapraszamy na kursy w systemie zdalnym. Ucz się z nami. Zdobądź nowe kwalifikacje nie wychodząc z domu. Gwarantujemy dostęp do istruktora, profesjonalne materiały i filmy istruktażowe do nauki. Kursy kończą się egzaminem i certyfikatem upoważniającym do wykonywania zawodu.

Connecting Online

Jak wyglądają nasze kury online?

  • kursy prowadzone są w systemie zdalnym indywidualnym

  • termin kursu ustalamy indywidualnie

  • kursant otrzymuje materiały do nauki w postaci skryptu i filmów instruktażowych oraz informację o niezbędnych narzędziach i produktach porzebnych do nauki

  • gwarantujemy pełny dostęp do instruktora w razie pytań 

  • ustalane są spatkania online z istruktorem w wyznaczonym terminie w celu omówienia zagadnień

  • kursy mogą być prowadzone 100 % w systemie zdalnym bądź hybrydowym do wyboru

  • egzamin przeprowadzany jest online bądź namiejscu  do wyboru

  • kurs kończy sie wydaniem certyfikatu w języku polskim i angielskim

TERAZ WYBRANE KURSY W SYSTEMIE ZDALNYM TAŃSZE O 30% OD CENY PODANEJ NA STONACH!

Teraz odpłatność za kursy rozłożysz na raty. Możesz rozbić cenę za kurs nawet na 3 lata lub więcej i spłacać minimalne kwoty poniżej 50 zł miesięcznie. Raty spłacać będziesz z zysków osiągniętych w nowym wyuczonym u nas zawodzie.

Spotkanie online
bottom of page