top of page

Forever Living Products założone w 1978 roku przez Rexa Maughan.

Głowna siedziba firmy znajduje się w Scottsdale, w Arizonie. Obecnie jest multimiliardowym przedsiębiorstwem wytwarzającym i sprzedającym dziesiątki produktów dla zdrowia i urody. Ludzie tacy jak ty, dystrybuują te mające pozytywny wpływ na życie wyroby, oferując ci szansę posiadania własnego biznesu i finansowego zabezpieczenia przyszłości, dzięki sprawdzonemu planowi. Firma posiada ponad 10 milionów dystrybutorów w ponad 155 krajach świata.

Forever Living Products jest największym plantatorem Aloe Vera oraz wytwórcą i dystrybutorem produktów aloesowych. Dostarcza wyroby najwyższej jakości. Możemy być pewni ich wysokiej klasy, ponieważ jest właścicielem każdego ogniwa procesu produkcyjnego.

Forever Living Products uprawia tysiące akrów żyznej gleby w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Republice Dominikany. Zasadzony aloes jest starannie uprawiany przez około 3 lata. Dojrzałe liście są następnie ręcznie odcinane i błyskawicznie transportowane do zakładu przetwórczego, by miąższ pozostał jak najświeższy i najczystszy.

Liście są starannie czyszczone i wielokrotnie płukane w zimnej wodzie oraz myte pod ciśnieniem. Usuwane są wszelkie zabrudzenia, a każdy liść jest sprawdzany, czy nie ma żadnych uszkodzeń. W opatentowanym przez FLP procesie ekstrakcji miąższ oddzielany jest od skóry, niewykorzystywanej i niepożądanej w procesie wytwórczym. Czysty miąższ aloesowy trafia do pojemników ze stali nierdzewnej, gdzie jest dodatkowo filtrowany. Zaraz potem miąższ poddawany jest opatentowanemu procesowi stabilizacji, który chroni go przed utlenianiem i pozwala zachować jego naturalne właściwości.

Forever Living zaangażowane jest w dostarczanie wam najlepszych produktów. A pod tym pojęciem rozumiemy coś więcej niż po prostu skuteczne produkty. Zachowujemy najwyższe standardy i aktywnie poszukujemy zewnętrznych certyfikatów, które będą to dla was potwierdzać. Na naszych produktach szukaj takich certyfikatów:
1. International Aloe Science Council – Międzynarodowa     Rada Naukowa ds. Aloesu
2. PETA Cruelty Free – Produkty nietestowane na                     zwierzętach
3. Islamic Seal of Approval – Islamska Pieczęć Aprobaty
4. Kosher – Certyfikat koszerności
5. Halal – Certyfikat islamski

bottom of page