top of page
Masaż głowy

MASAŻ KOBIDO

IMG-20230628-WA0000.jpg

Magda Jaskulska

Masażystka KOBIDO

Rodowita szczecinianka, która kocha Szczecin i zawsze wiedziała, że chce się rozwijać razem z tym pięknym miastem.

Z zawodu magister ekonomii i wiele lat pracowała jako Asystentka w kilku szczecińskich biurach, jednak po urodzeniu synka poczuła, że jej zawodowe przeznaczenie jest zupełnie inne.

Magdalena zawsze lubiła pomagać innym. Od lat Zasłużony Honorowy Dawca Krwi. Lubi doradzać kobietom jak przy niewielkim wysiłku poczuć się piękną. Zawsze głodna wiedzy szukała szkoleń i informacji na temat prawidłowej pielęgnacji skóry. Tak między innymi ukończyła wiele szkoleń produktowych i pielęgnacyjnych z marką kosmetyków, których sama używa oraz szkolenie makijażowe z Luis Casco. 

Z uwagi na to, że rozwój w przypadku Magdaleny nigdy się nie kończy, i lubi dbać o siebie i kobiety wokół niej holistycznie, postanowiła ukończyć szkolenie z japońskiego liftingu twarzy - masażu Kobido. Szkolenie ukończyła w naszej szkole z sukcesem i od razu przystąpiła do działania. Praktykuje codziennie i jej masaże przynoszą efekty. Zadowolone klientki wracają, a Magda zawsze po masażu twarzy dodaje coś od siebie. Przemiła rozmowę, zarażanie optymizmem i gładkie dłonie. Kto jest ciekaw szczegółów, koniecznie musi ją odwiedzić.

Umów się na usługę: tel. 692 382 953

Masaż KOBIDO (rytuał Kobido), czyli japoński lifting twarzy, to najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu twarzy.

Zapraszam każdą chętną Panią aby oddała się w moje ręce. Nie korzystaj z klasycznego masażu twarzy jakie oferują gabinety SPA i który  działa jedynie na powierzchni twarzy. Wykorzystaj złożoność i intensywność technik w masażu Kobido. Dzięki złożoności ruchów oraz intensywności, podziałamy na głębszych warstwy skóry oraz mięśni i uzyskamy efekt o jakim nie śniłaś.

 

Koszt takiego masażu u mnie to jedynie 150 zł. Masaż trwa ok 80-90 minut i realizowany jest w Szczecinie przy ul. Pocztowej 10. To co wyróżnia moją oferte od innych jest gratisowy zabieg na dłonie z natychmiastowym efektem wygładzenia skóry rąk.

 

Jeśli wykupisz pakiet 5 lub więcej masaży Kobido to koszt za jeden masaż zmniejsza do się kwoty 120 zł za jeden masaż.

Możesz też komuś podarować VOUCHER (BON PREZENTOWY) dla najbliższej osoby na taki masaż.

Więcej:

Masaż twarzy
Masaż głowy
bottom of page