top of page
Trzy modele

Organiczny Salon Urody

Zapraszam Cię do w pełni ekologicznego salonu, w którym stawiam na innowacyjność i profesjonalizm. Używam tylko organicznych i ekologicznych produktów. Oferuję także wykonane samodzielnie maski do włosów, twarzy i dłoni ze 100% organicznych składników. Jeśli pielęgnacja to tylko naturalna, jeśli koloryzacja to tylko organiczna: bez amoniaku, parabenów, parafin, PPD, silikonów  i perfum. A dla zwolenniczek 100% naturalnej koloryzacji proponuję hennę.

Makijaże także oferuję w wersji ekologicznej do wyboru, przy zastosowaniu produktów organicznych przyjaznych dla skóry i środowiska.

Piękno to zdrowie dlatego swoją ofertę poszerzyłam o relaksujące masaże i konsultacje z ekoterapii.

Jeśli preferujesz kameralną atmosferę i jesteś zwolenniczką naturalnej pielęgnacji bez chemii to nasz salon będzie dla Ciebie idealny. Salon Organiczny to taki, w którym zastępujemy chemię naturą, aby zabiegi były dla Ciebie w pełni bezpieczne. Jesteśmy też ekologiczni, chcemy dbać o naszą planetę. Stosujemy aromaterapię i tworzymy relaksującą atmosferę, żebyś nie tylko wyszła od nas piękniejsza, ale i zregenerowana energetycznie.

Koloryzacja bezpieczna dla alergików i kobiet w ciąży. Zabiegi regenerujące 100% naturalne i 100% skuteczne. Bezpłatne konsultacje.

Jestem artyską plastykiem z wykształcenia, a fryzjerstwo i wizaż traktuję jak sztukę, w której wykorzystuje się inne medium i narzędzia. To praca z kolorem, światocieniem i formą. A wiedza zdobyta z zakresu chemii fryzjerskiej i pielęgnacji oraz niemal 20 letnia praktyka pozwala mi dokonywać świadomego wyboru tych najbezpieczniejszych i najbardziej skutecznych produktów. Wiedzę tą przekazuję także moim uczniom, tak aby stworzyć nową jakość usług, gdzie piękno nie kosztuje nas zdrowia, tylko powstaje dzięki przywrócenia zdrowia włosom i skórze.

Umów się na usługę: tel.  733 629 540

Pełny makijaż
Butelki na serum
Zielone liście
20230829_143905_0000.png

KREOWANIE WIZERUNKU, czyli fryzjerstwo, makijaż, stylizacja ubioru. W zakres usług wchodzi dobór fryzury, strzyżenie, regeneracja, modelowanie, fryzura okolicznościowa, przedłużanie włosów różnymi metodami oraz makijaż na każdą okazję i pomoc w doborze garderoby.

Każda kobieta chce wyglądać pięknie. Pomoc eksperta to najlepszy sposób na osiągnięcie tego celu. Usługa nie kończą się tylko na wykonaniu, to także doradztwo i wiedza jak efekt utrzymać samemu. Prawie 20-letnie doświadczenie w pracy z różnymi kobietami dało narzędzia, które przynoszą niebywałe rezultaty.

Model brązowych włosów
Odcienie różu

ANITA KOBIERSKA

Mówią na mnie kobieta renesansu, ponieważ interesuję się wieloma rzeczami i ciągle poszerzam swoją wiedzę i umiejętności o nowe dziedziny, które mnie pasjonują. Swoją drogę zawodową zaczęłam 20 lat temu jako artystka plastyk i do dziś maluję i tworzę różne rzeczy na zamówienie. Ale moja kariera poszła nieco inną drogą. Jako osoba praktyczna, chciałam wykorzystać moje umiejętności plastyczne w inny sposób. Zdecydowałam się na wizaż i fryzjerstwo i był to strzał w dziesiątkę, bo ta praca daje mi ogromną satysfakcję. Nie poprzestałam tylko na pracy z klientem indywidualnym i i przy sesjach zdjęciowych, szybko zaczęłam dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem. Wyszkoliłam się jako instruktor i okazało się, że uwielbiam to robić, do tego stopnia, że teraz uczę jak uczyć przyszłych instruktorów, po tym jak zdobyłam odpowiednie kwalifikacje za granica. Ale to nie wszystko. Kocha naturę i to co naturalnę, więc zostałam ekoterapeutką i wykorzystuje tą wiedzę wmojej pracy jako kreatorka wizerunku i współtworząc salon organiczny, gdzie korzystamy z darów natury w tworzeniu piękna. Swoja wiedzę zdobywałam w kraju, ale głównie za granicą.  Pracowałam i szkoliłam się w Polsce, UK i we Włoszech. Moją pracę trudno nazwać pracą, to moja pasja. Pragnę zarażać tym moich uczniów, a klientką pomagać w tworzeniu ich wymarzonego wizerunku.

KREOWANIE WIZERUNKU

Strzyżenie damskie

od 100 zł

Regeneracja damska

od 40 zł

Koloryzacja

od 200 zł

Strzyżenie dzieci

50 zł

Mycie + modelowanie/loki/prostowanie

od 50 zł

Metamorfoza

wizerunku

60 zł/30 min

Strzyżenie męskie + stylizacja

70 zł

Pzedłużnie włosów - różne motody

300 - 800 zł

Stylizacja ubioru

60 zł/30 min

Fryura okolicznościowa

100 - 150 zł

Makijaż

oklicznościowy

150 zł

Kompleksowa stylizacja

ślubna

300 zł

MASAŻ  I EKOTERAPIA

Masaż dźwiękiem - misy tybetańskie

60 zł/30 min

Masaż Zen Shiatsu

60 zł/30 min

Masaż dźwiękiem i

Zen Shiatsu

 

60 złm/30 min

Konsultacja indywidualna - Ekoterapia

30 zł/30 min

Więcej informacji