top of page

KURS USUWANIA HIPERKERATOZ - PĘKAJĄCE PIĘTY I ROZPADLINY

Kurs dla osób znających podstawy pedicure kosmetycznego. Praca praktyczna na pacjentach, usuwanie nadmiernych zrogowaceń na piętach, zamykanie bolesnych pęknięć, metody lecznicze wspomagające leczenie rozpadlin. Praca manualna skalpelem, po zabiegu dopasowanie opatrunków oraz odciążeń. Uczestnik szkolenia poznaje podstawy badania podoskopowego i innych metod diagnostycznych stosowanych w podologii. 

Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu. 90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

 

Kurs indywidualny

Czas:  1 dzień

Cena: 1 500 zł

Nauczysz się miedzy innymi:

  • Usuwania nadmiernych zrogowaceń na piętach.

  • Zamykanie bolesnych pęknięć.

  • Metody lecznicze wspomagające leczenie rozpadlin.

Na kursie dowiesz się jak profesjonalnie wykonywać zabiegi usuwania nadmiernych zrogowaceń na piętach, jak zamykać bolesne pęknięcia. Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy. Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz zaświadczenie o ukończeniu kursu w języku polskim i angielskim, certyfikaty w języku polskim i angielskim. Zapewniamy miłą, kameralną atmosferę. 

 

Pedicure
bottom of page