top of page

KURS USUWANIE HIPERKERATOZ - ODCISKI ORAZ MODZELE

Kurs dla osób znających podstawy pedicure kosmetycznego. Praca praktyczna na pacjentach, usuwanie odcisków oraz modzeli. Kursant uczy się usuwać hiperkeratozy, dobierając odpowiednie narzędzia, skalpel, dłuto oraz narzędzia rotacyjne.  Po zabiegu uczy się dobierać odpowiednie odciążenia, opatrunki oraz ortezy. Uczestnik szkolenia poznaje podstawy badania podoskopowego i innych metod diagnostycznych stosowanych w podologii.

Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu. 90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

 

Kurs indywidualny

Czas:  1 dzień

Cena: 1 500 zł

Nauczysz się miedzy innymi:

  • Usuwania odcisków.

  • Usuwania modeli.

  • Usuwania hiperkeratozy.

  • Dobierać odpowiednie narzędzia.

Na kursie dowiesz się jak profesjonalnie wykonywać zabiegi usuwania odcisków, modeli, hiperkeratozy. Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy. Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz zaświadczenie o ukończeniu kursu w języku polskim i angielskim, certyfikaty w języku polskim i angielskim. Zapewniamy miłą, kameralną atmosferę. 

 

Masaż stóp
bottom of page