November 22, 2017

January 21, 2017

Kurs masaży orientalnych i relaksacyjnych HOLISTICO

March 14, 2017

Featured Posts

Wakacyjny Pakiet Warsztatów z Masażem Antycellulitowym

July 5, 2016

Zapraszamy na wakacyjne warsztaty masażu, które odbędą się od 03.08.2016 do 05.08.22016 po 4 godziny zegarowe dziennie od 14:00 do 18:00.

Ilość miejsc jest ograniczona. Jedna grupa liczy 4 miejsca. W razie większej ilości chętnych ustalony zostanie dodatkowy termin zajęć

Zapisy przyjmujemy do 27.07.2016.

Każdy kto zapisze się do 16 lipca i wpłaci zaliczkę otrzyma 10% rabatu na szkolenie.

Warsztaty obejmują: Naukę masażu antycellulitowego, wspomagającego wyszczuplanie , ujędrniającego oraz masażu bańką chińską, z zabiegiem na ciało.

Modelowanie sylwetki nowoczesne techniki masażu w modelowaniu i ujędrnianiu sylwetki. Masaż całoroczny, jeden z najbardziej popularnych i najczęściej wykonywanych zabiegów w Gabinetach odnowy biologicznej, kosmetycznych oraz masażu.

Każdy uczestnik warsztatów dostaje na własność zestaw baniek chińskich.

Szkolenie prowadzić będzie mgr. Kosmetolog-Podolog, Masażystka, Instruktor - Luiza Kuśmierska.

Search By Tags

Archive