top of page

Prezent na Dzień Ojca

Dużymi krokami zbliża się dzień ojca. Zrób prezent w tym dniu swojemu ukochanemu tacie i podaruj mu zdrowie, młodość i energię. A do tego nadają się najlepiej produkty na bazie czystego aloesu. Nie wiesz gdzie to możesz kupić - nic prostszego przyjdź do nas a my Ci pomożemy.

FOREVER EREEDOM - miąższ aloe vera - jest to połączenie aloe vera z MSM, glukozaminą i chondroityną. Zawiera substancje naturalnie występujące w stawach. Ma pyszny pomarańczowy smak.

VITOLIZE - suplement diety - Zawiera olej z pestek dyni. Wyjatkowa mieszanka składników odżywczych wspierających zdrowie prostaty.

ALOESOWA EMULSJA NAWILŻAJĄCA - Nawilża twarz i ciało, doskonała do pielęgnacji dłoni, nie zawiera lanoliny, gęsta i gładka.

ALOESOWY DEZODORANT W SZTYFCIE - Nie zawiera soli aluminium, nie plami ubrań, może byś stosowany bezpośrednio po goleniu lub depilacji, gęsta konsystencja, przeznaczony zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

ALOESOWA EMULSJA PO GOLENIU - Emulsja po goleniu lub ogólnie nawilżająca, bezalkoholowa receptura, koi i nawilża, wyjątkowy świeży aromat.

EDITION FOR MEN - Zmysłowe perfumy, połączenie nut owocowych i ziołowych z dodatkiem aromatów drzewnych.

SUN LIPS - Kojacy balsam do ust, który pomaga chronić delikatną skórę warg przed słońcem i wiatrem, jednocześnie oferując miętowe uczucie chłodzenia i orzeźwienia.

#mydło #aloes #pastadozębów #szampon #miąższaloesowy #dezodorant #emulsjapogoleniu #emulsjanawilżająca #perfumyperfumy

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Nie ma jeszcze tagów.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page