November 22, 2017

January 21, 2017

Please reload

Recent Posts

Kurs masaży orientalnych i relaksacyjnych HOLISTICO

March 14, 2017

1/10
Please reload

Featured Posts

Prezent na Dzień Ojca

June 18, 2016

Dużymi krokami zbliża się dzień ojca. Zrób prezent w tym dniu swojemu ukochanemu tacie i podaruj mu zdrowie, młodość i energię. A do tego nadają się najlepiej produkty na bazie czystego aloesu. Nie wiesz gdzie to możesz kupić - nic prostszego przyjdź do nas a my Ci pomożemy.

 

FOREVER EREEDOM - miąższ aloe vera - jest to połączenie aloe vera z MSM, glukozaminą i chondroityną. Zawiera substancje naturalnie występujące w stawach. Ma pyszny pomarańczowy smak.

VITOLIZE - suplement diety - Zawiera olej z pestek dyni. Wyjatkowa mieszanka składników odżywczych wspierających zdrowie prostaty.

ALOESOWA EMULSJA NAWILŻAJĄCA - Nawilża twarz i ciało, doskonała do pielęgnacji dłoni, nie zawiera lanoliny, gęsta i gładka.

ALOESOWY DEZODORANT W SZTYFCIE - Nie zawiera soli aluminium, nie plami ubrań, może byś stosowany bezpośrednio po goleniu lub depilacji, gęsta konsystencja, przeznaczony zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

ALOESOWA EMULSJA PO GOLENIU - Emulsja po goleniu lub ogólnie nawilżająca, bezalkoholowa receptura, koi i nawilża, wyjątkowy świeży aromat.

EDITION FOR MEN - Zmysłowe perfumy, połączenie nut owocowych i ziołowych z dodatkiem aromatów drzewnych.

SUN LIPS -  Kojacy balsam do ust, który pomaga chronić delikatną skórę warg przed słońcem i wiatrem, jednocześnie oferując miętowe uczucie chłodzenia i orzeźwienia.

 

Please reload

Follow Us
Search By Tags