top of page

Praca praktyczna na pacjentach. Różnicowanie zmian na płytce paznokciowej. Nowoczesne metody rekonstrukcji paznokci, metody pobudzające wzrost płytki paznokciowej oraz odżywienie paznokci pourazowych. Zalecenia dla pacjentów w dalszej pielęgnacji. Rekonstrukcja żelem przeciwgrzybicznym, akrylem, włóknem jedwabnym. 

Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu. 90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

Kurs indywidualny

 

Czas:  1 dzień

Cena: 1 500 zł

Pedicure

Nauczysz się miedzy innymi:

  • Jak rozróżniać zmiany na płytce paznokciowej.

  • Jak wykonać rekonstrukcje paznokci

Na kursie dowiesz się jak profesjonalnie rozróżniać zmiany na płytce paznokciowej. Poznasz nowoczesne metody rekonstrukcji paznokci, metody pobudzające wzrost płytki paznokciowej oraz odżywienie paznokci pourazowych. Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy. Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz zaświadczenie o ukończeniu kursu w języku polskim i angielskim, certyfikaty w języku polskim i angielskim. Zapewniamy miłą, kameralną atmosferę. 

 

REKONSTRUKCJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ

Pedicure
bottom of page