Kurs Podstawowy zabieg podologiczny

Zajęcia praktyczne na pacjentach. Różnice między zabiegiem podologicznym a pedicure kosmetycznym. Karta pacjenta. Diagnostyka przed zabiegowa. Opracowanie płytek paznokciowych, usunięcie hiperkeratoz, tamponowanie płytek paznokciowych. Dopasowanie opatrunków oraz odciążeń po zabiegu podologicznym. Usuwanie brodawek wirusowych, modzeli oraz odcisków. 

Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu. 90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

Kurs indywidualny

Czas:   54 godzin szkoleniowe

Czas:   40 godzin zegarowych

Cena:    3 200 zł

Nauczysz się miedzy innymi:

  • Jaka jest różnica między zabiegiem podologicznym a pedicure kosmetycznym.

  • Jak prowadzić kartę pacjenta.

  • Jak opracowywać płytkę paznokcia.

  • Jak usunąć hiperkeratoze.

Na kursie dowiesz się jaka jest różnica między zabiegiem podologicznym a pedicure kosmetycznym, jak prowadzić kartę pacjenta, jak opracowywać płytkę paznokcia, jak usuwać hiporekeratoze. Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy. Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz zaświadczenie o ukończeniu kursu w języku polskim i angielskim, certyfikaty w języku polskim i angielskim. Zapewniamy miłą, kameralną atmosferę. 

 

Galeria

Sekretatariat:

 

pon-pt 10:00 - 18:00

sob: nieczynne informacji udzielamy telefonicznie lub meilowo

KONTAKT

 

Penelope Akademia Wizerunku Mirosław Rzeszut

NIP 8811279767

REGON 360801155

ul. Pocztowa 10
70-360 Szczecin

kom: 505 089 671

email: info@penelope.edu.pl

  • Facebook Basic Black
  • Black Google+ Icon

© 2021 by Anita Kobierska