Kurs Podstawowy zabieg podologiczny

Zajęcia praktyczne na pacjentach. Różnice między zabiegiem podologicznym a pedicure kosmetycznym. Karta pacjenta. Diagnostyka przed zabiegowa. Opracowanie płytek paznokciowych, usunięcie hiperkeratoz, tamponowanie płytek paznokciowych. Dopasowanie opatrunków oraz odciążeń po zabiegu podologicznym. Usuwanie brodawek wirusowych, modzeli oraz odcisków. 

Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu. 90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

Kurs indywidualny

Czas:   54 godzin szkoleniowe

Czas:   40 godzin zegarowych

Cena:    3 200 zł

Nauczysz się miedzy innymi:

  • Jaka jest różnica między zabiegiem podologicznym a pedicure kosmetycznym.

  • Jak prowadzić kartę pacjenta.

  • Jak opracowywać płytkę paznokcia.

  • Jak usunąć hiperkeratoze.

Na kursie dowiesz się jaka jest różnica między zabiegiem podologicznym a pedicure kosmetycznym, jak prowadzić kartę pacjenta, jak opracowywać płytkę paznokcia, jak usuwać hiporekeratoze. Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy. Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz zaświadczenie o ukończeniu kursu w języku polskim i angielskim, certyfikaty w języku polskim i angielskim. Zapewniamy miłą, kameralną atmosferę. 

 

Galeria

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.