top of page

ORTONYKSJA - WRASTAJĄCE I  WKRĘCAJĄCE SIĘ PAZNOKCIE. METODY LECZENIA.

Praca praktyczna na pacjentach. Omówienie przyczyn wrastających i wkręcających się paznokci. Diagnoza różnicowa. Ortonyksja, korekta paznokci wrastających i wkręcających się – techniki pracy. Tamponada, klamry korekcja podstawowa- klamry B/S oraz Onyclip. Komponowanie zabiegów, profilaktyka stóp po zabiegu. 

Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu. 90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

Kurs indywidualny

 

Czas:  1 dzień

Cena: 1 500 zł

Nauczysz się miedzy innymi:

  • Jakie są przyczyny wrastających i wkręcających się paznokci.

  • Poznasz co to jest diagnoza różnicowa.

  • Poznasz co to jest ortonyksja.

  • Jak wykonać korektę paznokci wrastających i wkręcających się

Na kursie dowiesz się jakie są przyczyny wrastania i wkręcanie się paznokci i jak wykonać korektę takich paznokci. Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy. Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz zaświadczenie o ukończeniu kursu w języku polskim i angielskim, certyfikaty w języku polskim i angielskim. Zapewniamy miłą, kameralną atmosferę. 

 

Pedicure
bottom of page