Penelope Academia Wizerunku to nowoczesna placówka kształcąca oferująca naukę na najwyższym światowym poziomie.. Oferujemy kursy z zakresu kreowania wizerunku. Szkolenia prowadzimy w systemie dziennym (pn-pt), weekendowym (pt-nd) i wieczorowym (dni i godziny do ustalenia).

Dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorów, nasze szkolenia charakteryzują się wysokim stopniem wiedzy merytorycznej i praktycznej. Nasi absolwenci czynnie wykonują i odnoszą sukcesy w nowych zawodach. Dołącz do grona ludzi kochających swoją pracę i wybierz kurs, który spełni Twoje oczekiwania.

Każdy kursant ma do dyspozycji własne wyposażone stanowisko pracy. Zapewniamy wszystkie materiały niezbędne do nauki jak kosmetyki, sprzęt oraz prospekt wiedzy teoretycznej.

Akademia Wizerunki Penelope to także  Salon w którym pracują nasi instuktorzy i absolwenci. Oprócz szkoleń oferujemy takrze usługi na najwyższym poziomie. Nasi absolwenci mją możliwość stawiać pierwsze kroki w zawodzie w naszym salonie, ponieważ oferujemy wynajem stanowisk na godziny.

Poznaj nas
152919809_479362449893118_70247615526224

GRAŻYNA KOBIERSKA

Prezes

Prawa ręka szefa. Na głowie ma całą  administrację i księgowość, co spędza jej często sen z powiek. To ona pilnuje, aby niczego nie brakowało w firmie i wszystko było na swoim miejscu. Nazywamy ją naszą mamą i ulubioną szefową. Jest najlepsza.

430A2945_edited_edited.jpg

ANITA KOBIERSKA

Instruktor

Kreatorka wizerunku, artystka plastyk, fryzjer stylista, wizażystka, projektantka, ekoterapeutka. Słowem kobieta renesansu. Swoją wiedzę i umeiejętności plastyczne wykorzystuje na różnych polach powiązanych z estetyką. Edukatorka z ponad 10-letnim doświadczeniem. Praująca w Polsce i za granicą. Prowadzi szkolenia z zakresu kreowania wizerunku, rękodzielnictwa i ekoterapii. Uwielbia naturę, prowadzi zajęcia z ekoterapii.

Oliwka_edited_edited.jpg

OLIWIA BURACZEWSKA

Instruktor

Kosmetolog i edukator z wieloletnim doświadczeniam. Prowadzi szkolenia z zakresu kosmetyki twarzy i ciała oraz podologii. Zaprasza także na usługi w swoich gabinetach znajdujących się przy szkole.  Wesoła i aktywna, wprowadza dużo pozytywnej energii.

iza_edited.jpg

IZABELA KOŁODZIEJCZYK

Instruktor

Artystka plastyk, stylistka paznokci, stylistka ubioru, inżynier i edukator z wieloletnim doświadczeniem. Porowadzi szkolenia z zakresu stylizacji i rękodzielnictwa. Świetnie gotuje i jest specjalistką od wypieków. Zawsze przynosi smaczne ciasta na kursy.

18_edited.jpg

ANNA WOLAK

Instruktor

Fotograf i edukator z wieloletnim doświaczeniem. Specjalistka od fotografii dziecięcej i studyjnej. Znawca fotografii od strony technicznej. Zaprasza na sesje do swojego studia.

2023-03-29-10-18-23-818_edited_edited_ed

JUSTYNA WILCZYŃSKA

Instruktor

Stylistka paznokci i fryzjer stylista. Instruktorka z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonatka koni i świetny naucyciel. Prowadzi także usługi w naszym salonie przy szkole.

153955103_185921376232423_11996288142380

MIROSŁAW RZESZUT

Właściciel

Pilnuje porządku i dobrej organizacji. Pamięta o rzeczach najważniejszych jako jedyny w naszym zespole. Zawsze znajdzie rozwiązanie problemu. Dzięki niemu praca jest przyjemnością, a nie obowiązkiem. Choć pracuje zdalnie z innego miasta zawsze jest z nami duchem.

Makijaż i fryzura w wykonaniu naszej instruktorki Anitay Kobierskaiej
Fryzury w wykonaniu naszej instruktorki Anitay Kobierskaiej

Penelope Akademia Wizerunku to również "ALOESOWE CENTRUM ZDROWIA I URODY" gdzie możesz kupić wysokiej klasy produkty aloesowe, gdzie możesz uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach na tematy jakich produktów aloesowych powinniśmy używać na codziennie zarówno wewnętrznie pijąc aloes jak i zewnętrznie używając odpowiednich kosmetyków na bazie aloesu oraz gdzie możesz podpisać aplikację przystępując do największej firmy na Świecie, która jest największym plantatorem Aloe Vera oraz wytwórcą i dystrybutorem produktów aloesowych. Dostarcza wyroby najwyższej jakości. Możemy być pewni ich wysokiej klasy, ponieważ jest właścicielem każdego ogniwa procesu produkcyjnego.