top of page
Terapia lecznicza

Masaż Dźwiękiem

Umów się na masaż: tel.  733 629 540

20230308_141209.jpg
Uzdrawianie dźwiękiem misy dźwiękowej

Odkryj Harmonię i Relaksację z Masażem Misami Tybetańskimi

Zanurz się w pełnej harmonii i głębokiej relaksacji podczas sesji masażu misami tybetańskimi! Jeśli pragniesz odprężyć ciało, uspokoić umysł i odnaleźć wewnętrzną równowagę, to nasz masaż misami tybetańskimi jest właśnie dla Ciebie.

Co to jest masaż misami tybetańskimi?

Masaż misami tybetańskimi to starożytna technika terapeutyczna wywodząca się z dalekiego i tajemniczego Tybetu. Podczas sesji masażu, specjalnie wykonane misy tybetańskie są delikatnie stukane lub ocierane specjalnymi pałeczkami, wytwarzając dźwięki o głębokim rezonansie. Te dźwięki przenikają ciało i umysł, indukując stan głębokiej relaksacji i odprężenia.

Korzyści z masażu misami tybetańskimi:

  1. Redukcja Stresu i Napięcia: Dźwięki mis tybetańskich mają działanie relaksacyjne, pomagając w redukcji stresu i napięcia mięśniowego.

  2. Poprawa Krążenia Krwi: Delikatne wibracje masażu wspomagają krążenie krwi, co może przynieść ulgę w przypadku napiętych mięśni i bólów.

  3. Stymulacja Energii Witalnej: Dźwięki mis tybetańskich mogą pomóc w uwalnianiu zablokowanej energii, przywracając równowagę energetyczną w ciele.

Dlaczego warto wybrać nasze sesje masażu misami tybetańskimi?

  1. Doświadczony Terapeuta: Nasze sesje masażu prowadzone są przez doświadczonego terapeutę, który dba o Twoje maksymalne bezpieczeństwo i komfort.

  2. Spersonalizowane Podejście: Każda sesja masażu jest dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji, zapewniając pełne zadowolenie i satysfakcję.

  3. Relaksacyjne Otoczenie: Nasze pomieszczenie terapeutyczne stworzone zostało z myślą o Twoim komforcie i relaksie, abyś mógł/mogła całkowicie zanurzyć się w doświadczeniu masażu. Oferujemy także sesje na łonie natury.

Zapomnij o codziennym stresie i napięciu, i oddaj się relaksacyjnemu doświadczeniu masażu misami tybetańskimi. Odkryj siłę dźwięku i wibracji, które mogą przynieść równowagę i harmonię do Twojego życia. Umów się na sesję masażu już dziś i rozpocznij swoją podróż ku pełnemu relaksowi i dobrostanowi!

Statua Buddy
liść paproci

Terapia dźwiękiem jest terapią, która nie koncentruje się na objawach choroby lecz dociera do jej przyczyny, Często leży  w najgłębszych sferach psychicznych i duchowych człowieka.

Misy tybetańskie emitują wszystkie częstotliwości jakich potrzebuje organizm do harmonijnego i zdrowego funkcjonowania - dźwięki słyszalne, oraz ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, niesłyszalne dla ucha. Działają one regenerująco na tkanki, łagodzą ból, poprawiają mikrokrążenie, wspomagają metabolizm.

Ogromny potencjał wibracji dociera do każdej komórki naszego ciało, które w ok.80% zbudowane jest z wody. Powoduje wewnątrzkomórkowy masaż, słabe komórki zostają wydalone, a zdrowe zrewitalizowane. Masaż oddziałuje równocześnie na ciało fizyczne jak i na ciała subtelne doprowadzając do ich harmonii i wzajemnej równowagi. Podczas masażu ciało i umysł wprowadzane są w stan głębokiego relaksu - stan Alfa, w którym to dochodzi do zsynchronizowania obu półkul mózgowych, a ciało pozbawione napięć i blokad zaczyna odczuwać lekkość i spokój. W stanie tym uaktywniają się procesy samoleczenia. Właśnie w takim stanie likwidowane są stare, negatywne wzorce odczuwania.

Mis używa się w celu uzdrawiania, regeneracji i wzmocnienia organizmu, m.in. przy:

– rehabilitacji, rekonwalescencji po operacjach i urazach, wylewach i zawałach
– usuwaniu z organizmu toksyn, szkodliwych produktów przemiany materii, złogów, kamieni i cyst
– wspomaganiu leczenia reumatyzmu, artretyzmu, zwyrodnień stawów, stanów zapalnych i innych dolegliwości kości oraz tkanki łącznej i miękkiej
– łagodzeniu bólów chronicznych, migrenowych, pourazowych, miesiączkowych i porodowych
– wspomaganiu leczenia zaburzeń krążenia, niewłaściwego ciśnienia krwi, chorób serca, choroby Parkinsona, stwardnienia rozsianego
– wspomaganiu leczenia chorób kobiecych
– podczas okresu ciąży, pokwitania i menopauzy
– regulowaniu funkcjonowania narządów wewnętrznych i zapobieganiu chorobom nowotworowym
– wspomaganiu leczenia zaburzeń łaknienia i trawienia, otyłości i anemii
– wspomaganiu leczenia nerwic, stanów lękowych, depresyjnych, uzależnień
– likwidowaniu zaburzeń pamięci, zmniejszeniu koncentracji, niezdolności do nauki
– pracy z dziećmi z porażeniem mózgowym, autyzmem i nadpobudliwością nerwową.

Przeciwskazania to implanty (poza zębowymi), rozrusznik serca, pierwszy trymestr ciąży, choroba zakrzepowa, ostre stany zapalne.

Zapraszam na sesję na łonie natury lub w studio masażu.

SESJA 150 zł

Medytacja z misą śpiewającą
Miska do śpiewania
tropikalnych liści
bottom of page