top of page
Leczenie Reiki

Masaż Zen Shiatsu

Umów się na masaż: tel.  733 629 540

Masaż twarzy

Masaż Zen Shiatsu ma na celu  poprawę zdrowia i samopoczucia. Wpływa także na sferę psychiczną oraz emocjonalną. Według tradycji japońskiej różne schorzenia oraz dolegliwości mają źródła w braku równowagi między siłami Jin i Jang. Masaż shiatsu wywodzi się z tradycyjnej medycyny japońskiej. To także troska jednego człowieka o drugiegigo. Dzięki dotykowi i uciskowi masażysta łagodzi napięcie i wprowadza klienta w stan relaksu.

Masaż Zen Shiatsu polega na uciskaniu palcami oraz całymi dłońmi ściśle określonych miejsc na ciele, tak zwanych szlaków energetycznych. Ucisk mama spowodować prawidłowy przepływ energii. Masaż  wywodzi się z tradycyjnej medycyny japońskiej. Według jej zasad masaż poprawia przepływ energii oraz przywraca równowagę.

Masaż ten jest szczególnie polecany osobom żyjącym w ciągłym stresie i stanie napięcia nerwowego. Ten typ masażu wpływa korzystnie na układ nerwowy. Masaż może pomóc także osobom, które są stale zmęczone lub mają problemy ze snem. Poprawia samopoczucie, zmniejsza napięcie związane z nagromadzeniem negatywnych emocji, poprawia sprawność intelektualną oraz koncentrację.Oprócz działania relaksującego, masaż tego typu może być pomocny w przypadku osób, które cierpią na częste bóle głowy, ramion, szyi oraz pleców, a także kobiet, które mają dolegliwości związane z zespołem napięcia miesiączkowego. Jest także skuteczny w przypadku dolegliwości trawiennych, takich jak na przykład zaparcia. Wzmacnia również odporność, a także usprawnia przepływ limfy i reguluje krążenie krwi. Mminimalizuje również objawy związane z astmą.

Masaż przebiega w atmosferze ralaksu i spokoju przy kojących dźwiękach muzyki i natury. Wykonuje się go na materacu futon w ubraniu komfortowym dla klienta. Istnieje możliwość sesji w studio bądź pod gołym niebem w otoczeniu przyrody.

Zapraszam na sesję na łonie natury lub w studio masażu.

CENA: 150 zł

Medyczny masaż tajski
Liście bananowca
bottom of page