Model blond włosy
Rudy

KURSY W PENELOPE DOSTĘPNE SĄ NA RATY W SYSTEMIE SANTANDER

Teraz odpłatność za kursy rozłożysz na raty. Możesz rozbić cenę za kurs nawet na 3 lata lub więcej i spłacać minimalne kwoty poniżej 50 zł miesięcznie. Raty spłacać będziesz z zysków osiągniętych w nowym wyuczonym u nas zawodzie.  

Stylizacja fryzur ślubnych i okolicznościowych

Naucz się jak wykonać upięcia na różne okazje, z różnej długości włosów i w różnym stylu. Fryzury ślubne, okolicznościowe i awangardowe już nie będą dla Ciebie problemem. Poszerz swoje umiejętności i zadziwiaj klientki swoją kreatywnością. Idealne szkolenia dla fryzjerów i wizażystów, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje. 

Kursy indywidualne

 

Cena: 2.500 zł kurs 5 dniowy (8 godzin dziennie)

Cena: 2.200 zł kurs 5 dniowy (6 godzin dziennie)

Cena: 2.000 zł kurs 3 dniowy (8 godzin dziennie)

Kursy przedłużania włosów

Poznaj technikę przedłużania włosów jedną z metod: Micro Rings, Keratyna, Taśmy, Tape On (kanapkowa) Na tym kursie poznasz jedną z technik przedłużania włosów, dowiesz się jakich narzędzi i produktów używać. Nasza instruktorka nauczy Cię jak dobierać ilość i jakość pasemek, aby stworzyć idealny efekt. Zabieg ten cieszy się dzisiaj dużą popularnością, bo jaka kobieta nie marzy o długich i gęstych włosach?

Kursy indywidualne

Cena:    700 zł - kurs 1 dniowy - 1 metoda

Cena: 1.000 zł - kurs 1 dniowy - 2 metody

Cena: 1.400 zł - kurs 1 dniowy - 3 metody

Kurs Keratynowe prostowanie włosów

Kurs keratynowego prostowania włosów jest szkoleniem przeznaczonym dla fryzjerów, którzy pragną poszerzyć swoje kwalifikacje. To świetna okazja na rozszerzenie swoich umiejętności i możliwość dodania do listy usług kolejnego zabiegu. Zabiegu, który jest obecnie jednym z najbardziej popularnych, gdyż klienci marzą o pięknych, gładkich i lśniących włosach na co dzień.

Kursy indywidualne

Cena: 1.550,00 zł - kurs 1 dniowy