top of page

Praca praktyczna na pacjentach. Różnicowanie zmian płytek paznokciowych. Pobieranie materiału do badań mykologicznych, postępowanie z pobranym materiałem. Wprowadzanie nowoczesnych metod pracy z płytką grzybiczą, współpraca z dermatologiem. 

Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu. 90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

Kurs indywidualny

 

Czas:  1 dzień

Cena: 1 500 zł

Pedicure

GRZYBICE ROZPOZNANIE I TERAPIA

Nauczysz się miedzy innymi:

  • Jak rozróżniać zmiany na płytce paznokciowej.

  • Jak pobrać materiał do badań mykologicznych.

  • Jak postępować z pobranym materiałem do badań.

Na kursie dowiesz się jak profesjonalnie pobrać materiał do badań mykologicznych, jak postępować z pobrany materiałem. Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy. Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz zaświadczenie o ukończeniu kursu w języku polskim i angielskim, certyfikaty w języku polskim i angielskim. Zapewniamy miłą, kameralną atmosferę. 

 

bottom of page