top of page

Kurs dla osób znających podstawy pedicure kosmetycznego. Praca praktyczna na pacjentach. Różnicowanie zmian na stopach, rozpoznawanie zmian wirusowych, bakteryjnych i grzybiczych na stopach. Usuwanie brodawek wirusowych na stopach. Nauka praktyczna dobierania opatrunków, zaleceń dla pacjentów w dalszej pielęgnacji. 

Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu. 90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

Kurs indywidualny

 

Czas:  1 dzień

Cena: 1 500 zł

BRODAWKI ROZPOZNANIE I TERAPIA

Nauczysz się miedzy innymi:

  • Jak rozróżniać zmiany na stopach.

  • Jak rozpoznawać zmiany wirusowe, bakteryjne, grzybicze na stopach.

  • Jak usuwać brodawki wirusowe na stopach.

Na kursie dowiesz się jak profesjonalnie rozróżniać zmiany na stopach, jak rozpoznawać zmiany wirusowe, bakteryjne i grzybicze na stopach. Zapewniamy wszystkie produkty i narzędzia do pracy. Każdy kursant otrzymuje konspekt wiedzy na własność ze wszystkimi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu. Po zakończeniu kursu otrzymujesz zaświadczenie o ukończeniu kursu w języku polskim i angielskim, certyfikaty w języku polskim i angielskim. Zapewniamy miłą, kameralną atmosferę. 

 

Refleksologia
bottom of page